Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim

Go down 
+2
nosferatu
Djevojcura
6 posters
Autor/icaPoruka
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Empty
PostajNaslov: Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim   Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Emptysub srp 17, 2010 4:02 pm

Jedne lijepe večeri frendica me čak uspjela nagovorit da izađemo u RUSH, u kojem sam zadnji put bila prije više od godinu dana.

Ne volim prečesto izlazit jer uvijek se odvrti ista priča.

Svi briju sa svima, jedna cura zabrije s više njih pa onda svaka od njih sa onom s kojom još nije i koja je njoj `friška`(e, ali nije njenim frendicama) - i tako to ide dok se ne izredaju sve moguće kombinacije.

Meni se to sve gadi i oduvijek mi se gadilo, nikad se nisam tako promiskuitetno ponašala.
Al` ajde, čovjek se nada da je to zbog godina i neiživljenosti i da će lezbe koje su mojih godina biti ozbiljnije...

ali te su još gore...za 30-godišnjakinje za koje sam načas pomislila da nisu takve; i za njih sam se svojim očima uvjerila da rade to isto. scratch Shocked

Ako ste čule za onu stari lezbijski aforizam Svaka je svakoj bivša, onda je ovo bilo još gore : u tom kaosu niti je svaka svakoj STIGLA postati bivša.

Ima li izlaza iz tog labirnta , tj. postoje li lezbe koje su izvan toga, a da takve nisu aseksualni uštogljeni nerdovi i knjiški moljci?

Suspect
[Vrh] Go down
nosferatu
Moderatorica
nosferatu


Posts : 3
Join date : 28.05.2009
Dob : 27

Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Empty
PostajNaslov: Re: Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim   Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Emptysub srp 17, 2010 5:46 pm

ne.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Empty
PostajNaslov: Re: Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim   Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Emptypet oľu 11, 2011 6:26 am

Žao mi je. Još jedan uštogljeni aseksualni knjiški moljac ovdje Laughing . Tražiš nemoguće study study study
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Empty
PostajNaslov: Re: Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim   Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Emptyuto oľu 15, 2011 3:54 am

Naravno da postoje ovakve cure! Nećemo sad valjda svoditi svekoliku lezbijsku zajednicu isključivo na stereotip knjiškog moljca i na stereotip promiskuitetnih neiživljenih idiotkinja. Podsjećam na manjina odlazi u Rush.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
that_feeling

that_feeling


Posts : 16
Join date : 06.02.2011

Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Empty
PostajNaslov: Re: Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim   Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Emptysri oľu 16, 2011 1:43 am

Naravno da ne postoje...
[Vrh] Go down
stracciatella

stracciatella


Posts : 41
Join date : 28.04.2011
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Empty
PostajNaslov: Re: Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim   Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Emptysri svi 04, 2011 3:44 pm

Postoje, naravno angel
Ozbiljno, postoje, ne nalazimo se bas sve na jednom kraju tih dviju krajnosti aseksualnosti ili promiskuiteta. Mislim da nas puno vise ima koje smo negdje izmedju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Empty
PostajNaslov: Re: Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim   Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim Empty

[Vrh] Go down
 
Šejnizam, labirint lezbe, brijanje svakog sa svakim
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» zasto lipstik lezbe ne odgovaraju na moje teme o sexu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: