Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Suspendiran policajac....

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptyned lip 20, 2010 2:39 pm

[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptyuto lip 22, 2010 2:13 pm

Nije okej to što je napravio. normalno da je suspedniran. ne znam, mislim da se tu nema nešto previše komentirati.
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptyuto lip 22, 2010 2:25 pm

Ok, slažem se da je frajer regairao životinjski,ali ni mali nije niš bolji. Jednostavno ne mogu izbiti iz glave da je taj isti jadni mali pokušavao nekoga odvaliti pepeljarom. Ta pepeljara bi nekog gadno ozlijedila pa čak možda i ubila. Tak da... Možda ga nije trebao maznuti nogom u glavu, al ga je možda< trebao malo jače stisnuti...
[Vrh] Go down
asfdf




Posts : 46
Join date : 30.07.2009
Dob : 30

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptyuto lip 22, 2010 2:29 pm

Stvarno nije smio tako reagirati, iako moram priznati da mi je srce malo zatitralo od veselja kad ga je maznuo. Twisted Evil
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptyuto lip 22, 2010 2:36 pm

17 je napisao/la:
Stvarno nije smio tako reagirati, iako moram priznati da mi je srce malo zatitralo od veselja kad ga je maznuo. Twisted Evil
hahahhaa i meniiiiii Razz Razz Razz Zlo jedno!!!!!!!!
Jadan mali, čak se bojao da će da starci srediti ak ga privedu...
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptysri lip 23, 2010 4:15 am

Čovjek je bio na dužnosti i nije smio tako postupiti.
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptysri lip 23, 2010 12:38 pm

Da, nije smio, slažem se. Mali je već ležao na podu s liosicama i zapomagao: nemoj molim te ubit će me doma.. Ovaj udarac u glavu je bio čisto u funkciji poniženja.
Bila sam na trgu i vidjela dečke koji su trčali za kolonom- bili su ili maloljetni ili mlađi punoljetnici.

Ne znam kako vi,ali ja nisam čula da se itko od organizatora anti-gay prosvjeda ispričao za postupke svojih sudionika. Zanimljivo.

Hoću reći da bi ja osobno pružila ruku svakom od tih delikvenata jer se na njima još da poraditi i naučiti ih civiliziranom i tolerantnom ponašanju. najveći problem su debili koji tu djecu iskorištavaju za svoje ciljeve i roditelji koji se nisu zapitali gdje se njihova djeca nalaze taj dan.
Osim toga, kamera je snimila sudionikei lagano se da prepoznati tko je vkao: ubij pedera tako da ima elemenata za kaznrnu prijavu.

Kako društvo može dopustiti da u današnje vrijeme postoji stranka koja kao službeni pozdrav koristi: za dom spremni ka se zna tko je izvikivao tu parolu.
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptysri lip 23, 2010 3:48 pm

Stajale smo kod zrinjevca, cura, ja i još dvije cure i išli su tata i mali, i veli brižni otac sinu:''sad samo gledaj i pamti lica...''

nemam riječi.
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptysri lip 23, 2010 3:58 pm

Alex Ray je napisao/la:
Stajale smo kod zrinjevca, cura, ja i još dvije cure i išli su tata i mali, i veli brižni otac sinu:''sad samo gledaj i pamti lica...''

nemam riječi.
hahhahaha:)Smile Gledaj sine kako tata jebe majku pederima.... hahahha
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptyčet lip 24, 2010 10:48 am

I said it before and i'll say it again - nije u redu što ga je udario. Ali me nervira istovremeno i licemjerje - kad su se kamere upalile zbog pridea i malo zadržale na njemu i svemu što se oko njega događalo, onda se policija morala malo praviti pravedna pa su suspendirali policajca, a kad se kamere ugase, svi oni policajci koji su odbili prijaviti napad kad su im u stanicu došli pretučeni gay muškarci, lezbijke, trans osobe, alternativci, itd. i koji će to nakon gašenja kamere i dalje raditi neće biti suspendirani.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptyčet lip 24, 2010 1:07 pm

Judina sestra je napisao/la:
I said it before and i'll say it again - nije u redu što ga je udario. Ali me nervira istovremeno i licemjerje - kad su se kamere upalile zbog pridea i malo zadržale na njemu i svemu što se oko njega događalo, onda se policija morala malo praviti pravedna pa su suspendirali policajca, a kad se kamere ugase, svi oni policajci koji su odbili prijaviti napad kad su im u stanicu došli pretučeni gay muškarci, lezbijke, trans osobe, alternativci, itd. i koji će to nakon gašenja kamere i dalje raditi neće biti suspendirani.
točno to
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptyčet lip 24, 2010 4:05 pm

s tim se slažem. meni je prva asocijacija bila ''ma super, sad će se sva pažnja skrenuti na to. ma krasno''
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptyčet lip 24, 2010 11:38 pm

Alex Ray je napisao/la:
Stajale smo kod zrinjevca, cura, ja i još dvije cure i išli su tata i mali, i veli brižni otac sinu:''sad samo gledaj i pamti lica...''

nemam riječi.

užaaaas. mrkli mrak. affraid
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Emptyčet lip 24, 2010 11:46 pm

Da, i ovo što su nives i 17 napisale; normalno je da ste osjetile malu radost kad ga je čvaknuo u glavu. Uostalom, nije ga odvalio, jest ga fino udario, ali teško da će dobiti potres mozga. I da, naravno da se sve slažemo s tim da nije ok da itko ikoga udara i napada, sve mi to znamo, ali kako da ne gledamo drugačije na napad na homofoba i na napad na LGBT osobu? Ja mislim da je to sasvim normalno, s obzirom na neravnopravan položaj u kojem živimo, s obzirom na to da je kod nas prilično dozvoljeno pljuvati po LGBT osobama i govoriti svakakve odurne mrzilačke stvari (onda se samo sanja juras malo pobuni, priprijeti tužbom i na kraju od toga ne bude ništa), s obzirom da nas mlate po ulici i žele da umremo ili odemo odavde, s obzirom na psihičko i fizičko zlostavljanje koje "naše ljude" prati već stoljećima. Meni uopće nije čudno što vam je bilo malo toplo pri srcu. Smile Meni nije bilo toplo, ali nije me nimalo zaboljelo kad sam vidjela udarac u glavu, a kad sam čula "nemoj, ubit će me doma", e tu mi je bilo toplo pri srcu Very Happy
Naravno, sve ovo ne bih nikad izgovorila javno, javno bih izgovorila da naravno da nikoga ne treba mlatiti ali - sve ono što sam rekla o licemjerju policije. I drago mi je da je Zagreb pride obranio tog malog homofobčića.
Ali ja fakat jednu stvar ne kužim. Već 40 godina se službeno (znanstveno, odnosno) ne misli da je homoseksualnost ikakva bolest, poremećaj, itd. U čemu je problem? Mediji? Nezainteresiranost? Politička pristranost? 40 godina je prošlo, helloooooo!
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





Suspendiran policajac.... Empty
PostajNaslov: Re: Suspendiran policajac....   Suspendiran policajac.... Empty

[Vrh] Go down
 
Suspendiran policajac....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: