Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure

Go down 
+12
blindsided
Nepenthe
nivescelzijus
malena20
Erzsebet
Nikki
Mya
complex_particle
Modesti Blejz
Uh Huh Her
Judina sestra
Djevojcura
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 7:17 am

E BRAVO, Judina sestra, ovo si tako lijepo i pametno odgovorila da zaista nemam što dodati! cheers
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 7:19 am

Hvala! Smile Malo sam promijenila ton, da ne bude nabijeno emocijama jer nije vrijedno. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 7:23 am

Pa i nije, zaboga! Gdje bi nas to živciranje dovelo? Smile
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 7:29 am

gle ja ti nisam ni butch ni femme, pa me ova tvoja igra rijecima ustvari ne zanima i jadna mi je,
jer mi govori da si shvatila osobno neke stvari, a jos k tome se branis

autor texta sam ja...nije copy paste
nick mogu imati koji zelim, jelda?


sa zenama se ne svadjam, to sam davno naucila, pogotovo ne sa zenama koje
su zgodne, femme, prste od uredjivanja, a na kraju im neka butchica bude prijetnja...

topic ti je diskriminrajuci bez obzira pisalo u njemu azdaja ili ne.....

kada budes imala frendice koje su butch (kako ih zovete) onda neces ni ovakve topice raditi....

a ta psihologija it's because i am black, vise ni crncima ne prolazi pa ne vidim razloga zasto bi i tebe
zgodne, usminkane, zenstvene, a osjecaju se jadne, jaooooooooooooooooo

pitam se koliko puta su butch djevojke htjele zbariti neku femme zenu, a nisu se ni usudile jer su prvotno naisle na tkva vrijedjanja i ponizavanja!

btw ako se svi stavljaju u kategorije, pa ne budi kao i svi, ne moras i ti
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 7:40 am

blindsided je napisao/la:
gle ja ti nisam ni butch ni femme, pa me ova tvoja igra rijecima ustvari ne zanima i jadna mi je,
jer mi govori da si shvatila osobno neke stvari, a jos k tome se branis

autor texta sam ja...nije copy paste
nick mogu imati koji zelim, jelda?


sa zenama se ne svadjam, to sam davno naucila, pogotovo ne sa zenama koje
su zgodne, femme, prste od uredjivanja, a na kraju im neka butchica bude prijetnja...

topic ti je diskriminrajuci bez obzira pisalo u njemu azdaja ili ne.....

kada budes imala frendice koje su butch (kako ih zovete) onda neces ni ovakve topice raditi....

a ta psihologija it's because i am black, vise ni crncima ne prolazi pa ne vidim razloga zasto bi i tebe
zgodne, usminkane, zenstvene, a osjecaju se jadne, jaooooooooooooooooo

pitam se koliko puta su butch djevojke htjele zbariti neku femme zenu, a nisu se ni usudile jer su prvotno naisle na takva vrijedjanja i ponizavanja!

btw ako se svi stavljaju u kategorije, pa ne budi kao i svi, ne moras i ti

Prvo, ne igram se ja riječima. Možda bi mogla uzeti koju knjigu lezbijske tematike pa vidjeti kako te kategorije ženama u prošlosti (a i sada) nisu nikako bile igra riječima.
Drugo, upravo se sa mnom svađaš, takav ti je ton.
Treće, autor topica nisam ja, a na ovom forumu postoje pravila, koja bi također mogla pročitati kad si već ovdje, a ta su da se možemo požaliti na osobe koje nas diskriminiraju (ne diskriminiraju samo butch cure) jer je ovaj forum napravljen zbog toga što se na drugim forumima lipstickice diskriminiraju. Vrijeđati i diskriminirati se ne smije, na to sam upozorila u drugom postu ovog topica, ali pretpostavljam da ni to nisi pročitala. Ovog foruma ne bi ni bilo da smo prihvaćene kao ravnopravne "članice" lezbijske zajednice. Treće, imam butch frendice. I mnogo su otvorenije od tebe. Imam i muške prijatelje. Naime, mogu i možemo biti prijatelji s osobama koje nas neće seksualno i romantično privući, ali prijateljski da. Kad sam već spomenula ono što bi mogla pročitati, mogla si, umjesto da gledaš slikice, pročitati da lipstickice ne moraju biti nužno ušminkane, u štiklama itd. Uostalom, to piše na početku foruma ispod slike šarenih usta.
A ja se ne stavljam u kategoriju. Ja sam po prirodi takva. Po prirodi sam femme i volim femme, i eto, slučajno sam naišla na žene u svijetu i Hrvatskoj koje su također takve, a ujedinjene su pod nazivom lipstick lezbijke. Trebala bi već dosada znati da biti lezbijka nije izbor, a analogno tome biti lezbijka koja je butch nije izbor, koja je femme- isto nije izbor, i koja je lipstick- isto nije izbor.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 7:50 am

ali ja se jos uvijek ne svadjam.

fakat sorry sto si se toliko uvrijedila.
ja sam samo htjela da se ljudi ne dijele jos nepotrebno dalje.
ali ocito s ovakvim stavovima nije moguce.

take care
i uzivaj
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 7:51 am

e da i stvarno ne mozes reci da je moj text ikoga vrijedjao, samo moze malo otvoriti ljudima oci.
nikada nista protiv lipstick cura nisam rekla, vec sam rekla da je (ponavljam se)djeljenje nepotrebno.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 7:56 am

blindsided je napisao/la:

ja sam samo htjela da se ljudi ne dijele jos nepotrebno dalje.

Put do pakla popločan je dobrim namjerama Neutral
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 8:03 am

Erzsebet je napisao/la:
blindsided je napisao/la:

ja sam samo htjela da se ljudi ne dijele jos nepotrebno dalje.

Put do pakla popločan je dobrim namjerama Neutral


yep uvijek bio i ostat ce.
ali svejedno, svoj stav ne mijenjam.

i smatram da je nepotrebno dijeliti se
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 8:09 am

Jest, imaš pravo. Idem sada reći curama da se isforsiraju da budu nalik ostalim lezbama da se ne bismo dijelile.
Problem nije u različitostima samima. Problem je u tome da ljudi, evidentno,i ne znaju živjeti s različitostima. Meni su različitosti divne Smile Ako su ljudi pozitivni i tolerantni, svejedno mi je je li mi prijatelj butch, muškarac, kiki, transseksualac, itd.
Ali očito je problem u tome što ja volim samo femme. I k tome sam femme. Trebale bismo sve ovdje poraditi na tome da se prislimo da budemo nešto između butch i femme i da takve volimo. Jer nepotrebno je odijeljivati se, ne?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 8:13 am

Judina sestra je napisao/la:
Jest, imaš pravo. Idem sada reći curama da se isforsiraju da budu nalik ostalim lezbama da se ne bismo dijelile.
Problem nije u različitostima samima. Problem je u tome da ljudi, evidentno,i ne znaju živjeti s različitostima. Meni su različitosti divne Smile Ako su ljudi pozitivni i tolerantni, svejedno mi je je li mi prijatelj butch, muškarac, kiki, transseksualac, itd.
Ali očito je problem u tome što ja volim samo femme. I k tome sam femme. Trebale bismo sve ovdje poraditi na tome da se prislimo da budemo nešto između butch i femme i da takve volimo. Jer nepotrebno je odijeljivati se, ne?

___________-
rekoh ti vec u igri rijeci si pobjedila od prve.

voli ti koga hoces, opet ne izokreci mi rijeci, i ne stvaljaj mi ih u usta....
dobo znam sto kazem.

voli koga hoces, budi sto hoces, druge ne vrijedjaj.
topic o butch azdaji je katastrofa, jer se takve stvari obostrano dogadjaju
i zalosno je sto si me onako izvrijedjala kako nisam upoznata s pravilima foruma i ne znam sto sve, a
da su pravila jsana, taj topik bi se skroz izbrisao, a ne samo jedan rijec promjenila, bez obzira ko ga stavio.

i dalje se ne upustam u diskusije
evo vama vas mir...

ja sam svoj vec davno pronasla, medju ljudima, ne medju lezbama
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 8:20 am

Ja ne shvaćam što je sada loše u imenu topic ai zašto bi bio izbrisan. Takve stvari se događaju i jednostavno smo išle pričati o svojim iskustvima s tim.
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 8:24 am

Uh Huh Her je napisao/la:
Ja ne shvaćam što je sada loše u imenu topic ai zašto bi bio izbrisan. Takve stvari se događaju i jednostavno smo išle pričati o svojim iskustvima s tim.
______________

pa i ja sam isto iznjela svoje misljenje, ne vidim ni ja problem u tome
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 9:44 am

Blinsided, najradije bih ti donjela kantu hladne vode, jer koliko vidim, ti goriš! Pa u čemu je problem zapravo, što to tebe toliko frustrira i muči? Question Ne kužim zašto napadaš Judinu sestru da ona nešto odobrava i da te vrijeđa, kada cijelo vrijeme ponavlja da mi ovdje NISMO TU DA DRUGE DISKRIMINIRAMO NITI JE TO DOPUŠTENO! You got it??! Nije ona napisala "butch aždaja", i još je upozorila autoricu koja je upotrijebila taj izraz. Ne možemo mi ovdje utjecati na to što će netko napisati i staviti na forum. I zaista, ako ti se ovdje ne svidja, idi tamo gdje ti je ugodno, jer čitati ovakve stvari je već i smiješno i žalosno at the same time! Na kraju krajeva, i ja sam bila nekada na vašem forumu pa me nitko nije branio ni razumio jer sam rekla da sam ja lipstick/femme, nego su sve "ispalile rafal" na mene! Težnja svakog čovjeka je da nađe svoje mjesto gdje će biti prihvaćen i naći ljude poput sebe, a smiješno je da onda još mora objašnjavati zašto je tu gdje jest.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 10:26 am

Nemam curu je napisao/la:
Blinsided, najradije bih ti donjela kantu hladne vode, jer koliko vidim, ti goriš! Pa u čemu je problem zapravo, što to tebe toliko frustrira i muči? Question Ne kužim zašto napadaš Judinu sestru da ona nešto odobrava i da te vrijeđa, kada cijelo vrijeme ponavlja da mi ovdje NISMO TU DA DRUGE DISKRIMINIRAMO NITI JE TO DOPUŠTENO! You got it??! Nije ona napisala "butch aždaja", i još je upozorila autoricu koja je upotrijebila taj izraz. Ne možemo mi ovdje utjecati na to što će netko napisati i staviti na forum. I zaista, ako ti se ovdje ne svidja, idi tamo gdje ti je ugodno, jer čitati ovakve stvari je već i smiješno i žalosno at the same time! Na kraju krajeva, i ja sam bila nekada na vašem forumu pa me nitko nije branio ni razumio jer sam rekla da sam ja lipstick/femme, nego su sve "ispalile rafal" na mene! Težnja svakog čovjeka je da nađe svoje mjesto gdje će biti prihvaćen i naći ljude poput sebe, a smiješno je da onda još mora objašnjavati zašto je tu gdje jest.

cheers cheers santa
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 12:48 pm

ja sam samo rekla svoje misljenje u onom velikom postu
tamo nisam nikoga uvriejdila, cak dapace rekla ponesto mudrih ljudi

to sto su se neke korisnice odmah na to naljutile, nije moj problem

ispricavam se ako sam moderatiorici njenog foruma soli pamet, ali imam pravo na svoje misljenje i rekla sam ga
tj. trazila kvalitetenu diskusiju
a dobila samo napadaje i jezikove juhe

necu se vise mijesati
svoje misljenje sam rekla
i rekla sam da voli svako sto zeli
ne razumijem zasto me jos napadate i kako vam se da
bile zdrave i sretne
voljele vi kilu pudera ili nekog ko lici na musko
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 12:55 pm

@judina sestra

kazem nemoj shvacati neke stvari osobno
ne ljutim se i ne volim se svadjati, ali kada imas takav stav u dopisivanju ocekuj slican nazad.
be good
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 12:57 pm

blindsided je napisao/la:
@judina sestra

kazem nemoj shvacati neke stvari osobno
ne ljutim se i ne volim se svadjati, ali kada imas takav stav u dopisivanju ocekuj slican nazad.
be good

Dobro!
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 1:25 pm

@nemam curu

nemam je ni ja...
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 3:17 pm

blindsided je napisao/la:
@nemam curu

nemam je ni ja...

Cinizam je najbolja zamjena za nedostatak argumenata :taptap:
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 3:59 pm

Ma kladim se da je ovo neka trolčina... Mislim, toliko postova ispucati na prepucavanje može jedino netko tko ima puuuuno slobodnog vremena
[Vrh] Go down
janne




Posts : 6
Join date : 03.05.2009
Dob : 44
Lokacija : a zagreb...pogledom prema van....

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 5:27 pm

isuse...kategorije definitivno postoje i definitivno nemos protiv toga. mozda se nekima ne svidja sama imenica "butch"? kako god ih opisivale, neminovna je cinjenica slijedeca: koje li slucajnosti, sve cure su imale isto tj, vrlo, vrlo slicno iskustvo sa curama koje izgledaju vrlo, vrlo slicno, a boga mi se vrlo, vrlo slicno i ponasaju tj., ponjele su se prema njima. nit se cure koje su dozivjele to sto su dozivjele ne poznaju, nit su te koje su im priustile takvo iskustvo iste zene koje haraju gradom. koja bi to slucajnost bila, zar ne? znaci, definitivno nisu sve "butch" cure takve, niti takvo nesto tvrdimio, al boga mi ih ima dosta koje se ponasaju na taj i taj, diskriminirajuci, nacin. al stvarno dosta... i koje li slucajnosti, sve su te "lipstick" cure dozivjele takvo iskustvo kad su tek ulazile, takorec, u lez drustvo. zakljucak, definitivno takvo diskriminirajuce ponasanje od strane nekih "butchica" nije bilo izazvano ponasanjem "lipstick" lezbijki vec je bilo samoinicijativno.

ne znam jel i tipkam uopce na pravom mjestu...kako se rasprava rasplamsala, zapravo imam osjecaj da mogu tiokat bilo gdje....
ah...
[Vrh] Go down
Virgin Mary

Virgin Mary


Posts : 26
Join date : 25.05.2009
Dob : 39

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptypon svi 25, 2009 7:35 pm

Šta to femmice, lipstače doživljavaju butchice kao neku vrst prijetnje? Zadiru im u teritorij? Da li je to na vidiku prvi shine gloss lipstick bar? Cant wait!
Butchice će moći prolaziti pored izloga i gledati kako se lipstače drapaju.. kak bi to bilo fun vidjeti. Zapišavaj teritorij.

No da, ja se ne snalazim baš sa definicijama, no voljela bih vidjeti slikoviti primjer neke lipstače.
I da, nije mi se desilo da mi ko pokupi nekog ispred nosa.
[Vrh] Go down
blindsided

blindsided


Posts : 69
Join date : 25.05.2009

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptyuto svi 26, 2009 12:53 am

Erzsebet je napisao/la:
Ma kladim se da je ovo neka trolčina... Mislim, toliko postova ispucati na prepucavanje može jedino netko tko ima puuuuno slobodnog vremena

oprosti jel i trolcine su isto prijetnja lipstick lezbama
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Emptyuto svi 26, 2009 12:55 am

Smisao za humor ti je u harmoniji s osjećajima ubojice.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure   Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Onaj osjećaj kad `osvajate` femme curu, a ona odleti u zagrljaj butch cure
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Biti femme, biti butch i socijalna prihvaćenost
» Osjećaj zajedništva
» holla
» skaču na`až..j.`, a ne smeta ih značenje riječi `butch`?
» Pozdrav cure :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave :: Biti lipstick-
Forum(o)Bir: