Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd.

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd. Empty
PostajNaslov: Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd.   Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd. Emptysri vel 24, 2010 9:32 am

Budući da dosta često primjećujem i suptilne upadice nekih profesora isto kao i one koji otvoreno propagiraju Freuda (o konkretnim primjerima pisat ću ako vas bude zanimalo), zanima me kakvo je stanje na vašem fakultetu tj. radnom mjestu?
Primjera imam svakakvih, od bezazlenih konstatacija o "silikonima koje vaši očevi lijepe u kupaonici" pa do preporuke da pročitamo "Žene su s Venere, muškarci su s Marsa" Shocked Laughing Konkretno, ovaj zadnji primjer dolazi od profesorice kod koje slušam jedan kolegij ovaj semestar i već sam na prvom satu dobila izvrtaj crijeva od njenih bisera (ovo je samo jedan od mnogih).
Dakle, da čujem kakvo je stanje kod vas!
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd. Empty
PostajNaslov: Re: Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd.   Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd. Emptysri vel 24, 2010 1:37 pm

Kod mene je samo bio jedan biser na predavanju, a jedan biser izvan istoga. Prvi - profesorica je pričala o jednom religijskom pokretu kojima je bilo svejedno da li im je član muškarac ili žena. Na to je dodala da su oni, stoga, podržavali rodnu jednakost. Kako ta žena jako voli proširivati teme a i skrenuti s istih, počela je razglabati o tome da su zapravo muškarci ti koji su potlačeni, bla bla bla, neke gluposti koje nisam ni zapamtila. Drugo, ovo baš nema veze s rodnom osviještenosti, ali je slično; imala sam problem s nekim izbornim, koji nisam trebala uzeti, da sad ne objašnjavam zašto i kako. Uglavnom, razgovarala sam s dva profesora i završavajući razgovor s njima (o tom izbornom), zatvarala sam vrata dok mi se jedan od njih nije ponovo obratio s rečenicom: "Idući put uzmite neki drugi izborni, tipa, Sociologija spolnosti" i puknuo od smijeha, posprdno, gurkajući ovog drugog laktom, a ovaj drugi je i njega gurkao laktom. I tako su se oni gurkali laktovima i smijali posprdno, k'o dva majmuna. Ja sam rekla "do viđenja", a oni me nisu uopće čuli, bili su zauzeti gurkanjem i blesavim cerekanjem.
I da, još jedan - pričali smo o kazalištu i profesorica nam je rekla da su u to doba samo muškarci glumili i da su ženske uloge također igrali muškarci, dodavši da je njoj to bolje, jer kad žena glumi, ona ni nju ni predstavu ne može shvatiti ozbiljno. Shocked Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Lizistrata

Lizistrata


Posts : 29
Join date : 09.06.2009
Dob : 35
Lokacija : zabreg

Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd. Empty
PostajNaslov: Re: Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd.   Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd. Emptyčet lis 21, 2010 5:04 pm

bože sačuvaj frikova....

glavno da danas svaka budala završava fakultete,tja..

ja sam samo jednom naletila u prolazu,kad je kolegica izvalila nešto tipa: ma svih se tih pedera treba riješiti,ja bi to sve maknula,neš u tom stilu..

osim te situacije ništa...

što se profesora tiče,srećom rijetko laprdaju gluposti, većinom se drže svog područja ..

a ako bi nešto s naznakom takve teme i iskrsnulo na predavanju nikada nisam čula homofobične komentare...
štoviše,profesor iz zoologije je još sa smiješkom objašnjavao kako možemo životinje uspoređivati s ljudima pa i u tom pogledu i da je sve to ok i normalno...

kaj ja znam...
a opet i pola asistenata na mom faksu je prilično otvoreno gej..
flower
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd. Empty
PostajNaslov: Re: Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd.   Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd. Empty

[Vrh] Go down
 
Rodna osviještenost na vašem fakultetu/radnom mjestu/školi itd.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave-
Forum(o)Bir: