Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata Empty
PostajNaslov: Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata   Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata Emptyčet svi 07, 2009 12:36 pm

Recesija se nekako ušuljala i u naš mali balkanski Eldorado, pa sagledajmo kako su se mudre glave koje nam kroje sudbinu odlučile pobrinuti za nas i osigurati nam sretnu egzistenciju:

-zabranili su rad nedjeljom
-zabranili su pušenje u javnim prostorima

Dakle, početak je 5. mjeseca i više-manje sav radni narod vikendom odlazi na more, u vikendice ili na piknike na Jarun. Imućniji strani turisti po istoj analogiji uzmu par dana godišnjeg i zapale primjerice do Dubrovnika, Cresa ili npr Bjelovara. U subotu šetaju gradom, pojedu nešto u restoranu i navečer odu van u neku od naših velebnih institucija koje rade do 2 u noći. U nedjelju se bude i zakorače iz hotela Dubrovnik u centru grada Zagreba i odluče kupiti cigarete koje će, kao klinci koji se skrivaju da im starci ne skuže, popušiti u nekom haustoru, ispod Savskog mosta ili nasred Trga gdje će na njih sjatiti jato golubova, ali avaj. Nijedan kiosk ne radi, o dućanima da ne pričam. Čak i da su naši vrli spasitelji turističke sezone pravi civilizirani evropljani koji ne puše, oni su ipak naviknuti na nekakve vode iz bočice jer ne vjeruju našoj finoj zagrebačkoj vodi programiranoj za masovno uništenje perilica rublja ako se ne koristi Calgon, a vode ni za lijek. Isto tako mi nije jasno koliki to profit naša Vlada očekuje od cruisera u Dubrovniku ako im ponudi šetnju zidinama i bacanje kamenčića u more. Možda te kamenčiće namjeravaju naplaćivati 1€ po komadu, ali tada bi se dignuo Večernji i rekao da rasprodaju hrvatsku obalu, kamen po kamen.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata Empty
PostajNaslov: Re: Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata   Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata Emptyčet svi 07, 2009 12:45 pm

Kada bi se bar moglo nekako ciljano blokirati određene sektore države, kao što to čine studenti, onda bi se moglo djelovati. Na žalost, za razliku od studenata koji blokiraju određeni državni sektor, kako da se blokira i prosvjeduje kad je toliko rupa?
Zaista je sramotno zabraniti rad nedjeljom i pušenje. Da dalje ne ponavljam gore navedeno mišljenje koje dijelim.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata Empty
PostajNaslov: Re: Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata   Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata Emptyčet svi 07, 2009 1:31 pm

Treba se legalizirati lake droge, barem po mom.Država bi na tom zaradila jer bi dobivali porez.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata Empty
PostajNaslov: Re: Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata   Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata Empty

[Vrh] Go down
 
Bože mili kud sam zašo iliti antirecesijske mjere u Hrvata
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Lezbijska književnost (u Hrvata) - postoji li to?
» The story of us- iliti kako smo se upoznale
» 'Upoznajte svijet lezbijki' iliti totalno zabrijavanje
» Seks van kućne adrese- iliti uđimo unutra kad smo već vani

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: