Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Biste li svejedno bile gay/bi?

Go down 
+17
Jotta
Anna
baiana
lola
Frida_Kahlo
Macka
tralala
CrystaL
Delerium
nosferatu
afrathevamp
Erzsebet
Nepenthe
malena20
Uh Huh Her
zbunjena
Judina sestra
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet pro 24, 2009 1:17 am

Ja ne mislim da smo mi međusobno nešto posebno nježne. MIslim da se tu radi o seksualnoj orijentaciji. Ono što heteroseksualne žene doživljavaju s muškarcima to doživljavamo mi sa ženama. Mi ne možemo doživjeti romantičnu nježnost s muškarcima, ali bogami ne mogu straight žene to doživjeti sa ženama. Tako da ne mislim da smo mi lezbe privilegirane jer doživljavamo nježnosti sa ženama, a da su hetero žene manje privilegirane jer takvu nježnost ne mogu doživjeti s muškarcima jer se ona može doživjeti samo sa ženama. It's all the matter of taste.

Svaka čast mišljenju da su muškarci ti koji su manje nježni i bla bla bla, ali i am sorry, svi mi imamo emocije i svi smo mi sposobni zaljubiti se. Kad se osoba zaljubi, onda tu baš i nema neke razlike; bila ona muško, žensko, straight, gay ili bi.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet pro 24, 2009 1:23 am

Pa dobro jasno je da ja kao lezba i ogromna maza gledam drugacije na to..
I nekazem da sam muskarcima nemozes imati njeznosti ali dosta je teze nego sa curom sto je je (al opet nije ni svaka cura ista znam)

I nekuzim ovo "Svaka čast mišljenju da su muškarci ti koji su manje nježni i bla bla bla"
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet pro 24, 2009 1:43 am

Delerium je napisao/la:
Pa dobro jasno je da ja kao lezba i ogromna maza gledam drugacije na to..
I nekazem da sam muskarcima nemozes imati njeznosti ali dosta je teze nego sa curom sto je je (al opet nije ni svaka cura ista znam)

I nekuzim ovo "Svaka čast mišljenju da su muškarci ti koji su manje nježni i bla bla bla"


Zašto je dosta teže nego s curom? Ovo svaka čast mišljenju da su muškarci ti koji su manje nježni napisala sam, zapravo, citirajući ljude koji tako misle zato jer ne mogu sa sigurnošću reći da nema nečega u tome. Ali ono što ja vidim jer zaljubljene parove, straight, lez hetero i vidim nježnost koja međusobno nije mnogo različita. Ako postoji neka razlika, onda ona postoji, ja mislim, zbog toga što je muškarcima nametano da budu snažni, jaki, da ne plaču, da ne pokazuju nježnost. Ima muškaraca koji su dovoljno jake ličnosti da se odmaknu od ovakvog odgoja, ali i oni muškarci koji to ne mogu učiniti, kad ih svladaju emocije prema drugoj osobi, ženskoj ili muškoj, pokazuju nježnost koja ima male razlike s onom između dviju žena.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet pro 24, 2009 1:58 am

Judina sestra je napisao/la:
Delerium je napisao/la:
Pa dobro jasno je da ja kao lezba i ogromna maza gledam drugacije na to..
I nekazem da sam muskarcima nemozes imati njeznosti ali dosta je teze nego sa curom sto je je (al opet nije ni svaka cura ista znam)

I nekuzim ovo "Svaka čast mišljenju da su muškarci ti koji su manje nježni i bla bla bla"


Zašto je dosta teže nego s curom? Ovo svaka čast mišljenju da su muškarci ti koji su manje nježni napisala sam, zapravo, citirajući ljude koji tako misle zato jer ne mogu sa sigurnošću reći da nema nečega u tome. Ali ono što ja vidim jer zaljubljene parove, straight, lez hetero i vidim nježnost koja međusobno nije mnogo različita. Ako postoji neka razlika, onda ona postoji, ja mislim, zbog toga što je muškarcima nametano da budu snažni, jaki, da ne plaču, da ne pokazuju nježnost. Ima muškaraca koji su dovoljno jake ličnosti da se odmaknu od ovakvog odgoja, ali i oni muškarci koji to ne mogu učiniti, kad ih svladaju emocije prema drugoj osobi, ženskoj ili muškoj, pokazuju nježnost koja ima male razlike s onom između dviju žena.

Pa mislim da je lakse sa curom upravo iz toga sto zenama nije nikada nametnuto da moraju biti jake i skrivati emocije, a muskaraca koji se mogu odmaknuti od takvog odgoja je malo, pogotovo u hr.

A sad nisam nikada bila sa deckom ali sam cula od jako puno bisex cura da je ona povezanost medu curama gotovo nemoguca sa deckom (zapravo nemam pojma kak da ovo objasnim) i da se curu uvijek voli vise

I ako opet sve je relativno i varira od osobe do osobe..
[Vrh] Go down
CrystaL

CrystaL


Posts : 12
Join date : 24.08.2009
Dob : 42
Lokacija : DaLmacija City hehe..

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptysri oľu 31, 2010 5:11 pm

Judina sestra je napisao/la:
Da možete prije rođenja birati svoju seksualnu orijentaciju, bazirano na vašem iskustvu u ovom životu, biste li svejedno izabrale da budete gay/bi ili biste si upisali "hetero" pod seksualnu orijentaciju? Zašto i zato. Argumenti. Smile
Isto Lezz, jer je bolje biti žensko hehe.. muški u danjašnje vrijeme su nikakvi.. sve te žene su uglavnom nesretne, jer ih muškarci ne razumiju (čast iznimkama)..
Mislim da sve pametne & pretty lez, imaju svijet na dlanu :-).. i baš je fora što smo 'svi' za vanjski svijet hetero hehe, dok ne dođe pravomoćna Lezz 'presuda' hehe.. ne bih nikad bila hetero, jer ovaj život je vrlo zanimljiv :-), i tako je sweet & čarobno, kad se nešto skriva hehe..
Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Images?q=tbn%3A2Wsv7qSBO9do0M%3Agooglegirls.files.wordpress.com%2F2005%2F12%2Fdnk-girls-kissing-1713
Obožavam što sam Lezz, jer biti Lezz, je biti u velikoj prednosti hihi :-), i nema ništa ljepše na svijetu od VOLJETI ŽENU ;-).. malene slatke lutkice ;-), koje treba dobro pazit i mazit ;-)
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet tra 01, 2010 12:39 am

CrystaL je napisao/la:

Obožavam što sam Lezz, jer biti Lezz, je biti u velikoj prednosti hihi :-), i nema ništa ljepše na svijetu od VOLJETI ŽENU ;-).. malene slatke lutkice ;-), koje treba dobro pazit i mazit ;-)

Najljepša rečenica na ovom forumu in love
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet tra 01, 2010 2:38 am

Joj meni.... ne bih htjela biti ničija "malena slatka lutkica", užas Shocked
[Vrh] Go down
tralala




Posts : 47
Join date : 12.06.2009

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet tra 01, 2010 2:58 am

Erzsebet je napisao/la:
Joj meni.... ne bih htjela biti ničija "malena slatka lutkica", užas Shocked

Ditto.
Nit mislim da me se treba osobito pazit ko da sam od šećera.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet tra 01, 2010 3:51 am

Idun je napisao/la:
Erzsebet je napisao/la:
Joj meni.... ne bih htjela biti ničija "malena slatka lutkica", užas Shocked

Ditto.
Nit mislim da me se treba osobito pazit ko da sam od šećera.

Ma mislim, ja sam inaöe prava romantična duša, ali ovo gore me nekako previše podsjeća na kvazikavalirska vremena kad se prema ženama odnosilo kao da su od šećera pod izgovorom njihove" slabosti". Ali moguće i da sam zabrijala i da CrystaL nije mislila ništa slično.
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet tra 01, 2010 7:42 am

Joj ma ne vjerujem ni ja da je baš tak mislila -.-....nego vjerojatno je zaljubljena i voli tepati i govoriti lutkica, ribica, srčeko....i sve što je slatko love crazed
[Vrh] Go down
Macka

Macka


Posts : 9
Join date : 22.03.2010

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet tra 01, 2010 9:00 am

Uh Huh Her je napisao/la:
No, opet dolazimo do problema (ne)prihvaćanja društva, cure moju orijentaciju uglavnom ne bi shvatile ozbiljno i izbjegavale bi vezu ili nešto zbog toga što bi mislile da mi treba muškarac i da ću ih ostaviti jednog dana zbog lika, kada se smirim i odlučim vezati Rolling Eyes Ne mora biti da bi bilo tako, ali tako nekako razmišljam. S muškrcima bih vjerojatno isto imala problema, kada shvate da sam uistinu bisexualna i da ne stajem na žvaljakanju s curama i da mi se cure stvarno sviđaju.

Iz stalkanja foruma vidim da se prilično razlikujemo po stavovima - ali ovo potpisujem. Nažalost iz osobnog iskustva Sad Ljudi su površni, osuđuju i u stanju su te odbaciti kao straight-lookin-for-kicks samo zato što si našminkana i ne smeta ti muško društvo...
[Vrh] Go down
http://www.gay.hr/macka/
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptypet tra 02, 2010 11:14 am

Ja bih sebi upisala "straight". To, naravno, ne znači da bih sad išla na ona gay to straight conversion sranja koja su jako popularna u Americi. Jako im se protivim. Nisam nezadovoljna što sam gay, ali da se rodim ponovo i da prije rođenja znam kakvi su ljudi prema LGBT ljudima, ne bih si naprtila taj teret i upisala bih si "straight". Život je ionako dovoljno kompliciran.

A ovo kako je meni sad divno voljeti ženu i kako mi je biti sa ženom ono "right" a to mi s muškarcem nije, sigurna sam da bi mi bilo, da sam zaista straight, obratno. Uživala bih u muškarcima jer bi u njima vidjela ono seksualno-romantično-emotivno što u ovom životu vidim u ženama. Naprosto stvar seksualne orijentacije. Ne mislim da heteroseksualke nešto propuštaju jer nisu sa ženama. Naprosto im se ne sviđaju žene. Ne osjećaju to što ja za njih osjećam. Nitko ništa ne propušta osim ako nije s osobom onog spola koji mu/joj ne odgovara. Ja bih propuštala svašta da se tjeram biti s muškarcima kao što bi i heteroseksualke svašta propuštale da su sa ženama. I to je to.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Frida_Kahlo

Frida_Kahlo


Posts : 18
Join date : 13.04.2010
Lokacija : u mislima

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptysri tra 14, 2010 8:46 am

Erzsebet je napisao/la:
Da mogu birati, bila bih hetero, naravno. Strejteri se ne moraju suočavati s mnogo stvari kao lezbijke, oni čak ni ne mogu zamisliti tu nevidljivost, samoću kroz koju netko prolazi samo zato što se rodio kao takav. Nije lako živjeti boreći se protiv vjetrenjača. Radije bih odabrala ugodan život nego borbu... kao lezbijka "prisiljena" sam stalno se boriti ...

da ne trabunjam bzvz,potpisujem ovaj post od riječi do riječi!
[Vrh] Go down
lola




Posts : 3
Join date : 06.11.2009
Dob : 36
Lokacija : Bec / Zagreb

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet tra 15, 2010 3:29 am

Da prije rodjenja mogu ispunit taj formular koji mi "garantira" da ce moje tjelo, moje srce i moja dusa bit sposobna volit muskarca na nacin na koji je sad moguce samo kod zena... Naravno da bi bila hetero !!! Trenutno uzivam u svom zivotu sa zenama i nisam imala nekih posebnih poteskoca, ali ipak kad bi (na duze vrijeme) mogla bit s muskarcem - bila bi...al sta je tu je, tako sam koncipirana...and I'm lovin it Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet tra 15, 2010 6:09 am

Frida_Kahlo je napisao/la:
Erzsebet je napisao/la:
Da mogu birati, bila bih hetero, naravno. Strejteri se ne moraju suočavati s mnogo stvari kao lezbijke, oni čak ni ne mogu zamisliti tu nevidljivost, samoću kroz koju netko prolazi samo zato što se rodio kao takav. Nije lako živjeti boreći se protiv vjetrenjača. Radije bih odabrala ugodan život nego borbu... kao lezbijka "prisiljena" sam stalno se boriti ...

da ne trabunjam bzvz,potpisujem ovaj post od riječi do riječi!

Ma, zapravo ga nemoj potpisati jer je sranje. Dosta je više lezbofobije, i to na lezbijskom forumu. Naravno da bih opet bila gay Laughing !!! Daj zamislite samo sebe s muškarcem, pa pogledajte malo te hetero odnose oko sebe... Zar bi doista ta jedra ženska tijela Laughing mijenjale za orgazme jednom mjesečno i vječito natezanje oko nekakvih mistificiranih "razlika u spolovima"? Pa onda pitanje udaje, djece, kontracepcije, podjele kućanskih poslova, ovoga i onoga.... ne kažem da toga nema u lez vezama (osim kontracepcije, haha), ali kod hetero ljudi, barem ovih koje ja vidim oko sebe, to mogu biti, ono, bojne linije... a da ne pričam o klišejima koji se tiču braka, djece, (npr. "uz brak dolaze i djeca", "ozbiljna veza završava brakom" -> onda fakat nisi sigurna ako te on ne želi ženiti je li doista tek liberalnih načela ili jebivjetar, jer hetero populacija uglavnom drži do tih nekih načela) godina, itd. Thanks but no thanks. Biti hetero za mene znači živjeti u klišeju. Ne u smislu da su lezbijke sad po rođenju avangardne ili nekakva "viša" bića, nego fakat vidim da hetero ljudi više u pravilu drže do nekih formi kojih u gay svijetu nema, a i ne može ih ni biti (barem ovdje) kad brakovi nisu dozvoljeni i sl. pa je stil života prisilno drugačiji.
[Vrh] Go down
Frida_Kahlo

Frida_Kahlo


Posts : 18
Join date : 13.04.2010
Lokacija : u mislima

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet tra 15, 2010 8:34 am

kad sam potpisala tvoj post onda sam se složila s tobom da je lakše u svakom slušaju biti hetero.A i ja sam mišljenja da je mnogo ljepši osjećaj biti sa ženom,ono što doživim sa ženom nisam mogla niti s jednim muškarcem.Sve je drugačije,za mene neusporedivo i obožavam žene i ne mogu bez njih,ovisna sam...ma koliko da te muškarac voli on nikada ne može voljeti kao jedna žena,a isto tako moram priznati da kad te povrijedi žena da je to sto puta bolnije nego kad te povrijedi muškarac.Barem iz mog iskustva Sad
[Vrh] Go down
baiana

baiana


Posts : 2
Join date : 28.04.2010

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyned svi 02, 2010 11:29 am

Da, da i da! Uvijek bih izabrala biti lezbijka. Eventualno, ako bih imala nekoliko života bih izabrala biti twinkie i tranny. Twisted Evil

Kad vidim koliko bi vas odabralo opciju straight, drago mi je da se ne može birati kako ćeš se roditi. Uz svu silu hetero ljudi na ovom svijetu da im se pribroji i dio gay/bi ljudi, ovaj naš mali šareni gay svijet ne bi brojali u postocima, nego promilima. Kakvo bi tek onda stanje i prava imali ne želim niti pomišljati.

Koliko vas je uistinu out? Pitanje koje mi se nameće jest da li u ovom slučaju postoji poveznica između "opcije straight" i onih koje nisu outane odnosno njihovog straha od onoga što ih čeka ili bi moglo čekati? Ili je samo stvar toga da bi zbog vlastite komocije izabrale lakši/kraći put?
[Vrh] Go down
Anna

Anna


Posts : 47
Join date : 09.06.2010

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet lip 24, 2010 6:27 pm

Mislim da ne bih nista promijenila jer to sto sam lezbejke mene cini osobom koja jesam. Ipak vjerovatno bi bila u napasti da budem straight, iz raloga što tada ne bih imala problema sa svojima.
[Vrh] Go down
Jotta




Posts : 31
Join date : 03.06.2010
Lokacija : Zagreb

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptypet srp 09, 2010 1:07 pm

mislim da bi definitivno bila hetero.. ZAŠTO?jer bi bilo sve puno jednostavnije..
možda bi bilo i da sam gay al ovako kao bi je potpuno sve sjebano.. drink bottle
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet srp 29, 2010 1:48 pm

[Vrh] Go down
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptysri ruj 01, 2010 1:32 pm

Bila bih ponovno gay, uz sve ono loše što ponekad prati to. Teško mi je zamisliti bilo što drugačije... ovo je i slatko i gorko istovremeno. yes yes I da npr. postoji neki "lijek" koji bi omogućavao da se u potpunosti preobratim, mislim da ga nikad nebih uzela...to je sve jednostavno dio mene i moje osobnosti.

Ne znam da li ikoga asocira onaj film X-men na to? Gdje oni imaju taj "lijek" pomoću kojeg će vratiti mutante u normalno ali mutanti se ipak odupiru tome bez obzira što cijeli svoj život provode u sjeni, odbačeni i neprihvaćeni, udružuju se i bore protiv američke administracije koja ih doživljava velikom prijetnjom i pokušava prisilno cijepiti. Ali, naravno, ništa od toga... jer oni lete, daleko skaču, ružno te gledaju i sl...
Cool
[Vrh] Go down
baby blue




Posts : 5
Join date : 06.12.2010

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptypon pro 06, 2010 5:37 am

Bila bih ovo što jesam bi.I život mi uopče nije komplicirani.Tj. imala sam sreće pa mi je sve uvjek bilo med i mljeko. lol!
[Vrh] Go down
stracciatella

stracciatella


Posts : 41
Join date : 28.04.2011
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptypon svi 23, 2011 10:26 am

Da me netko pitao prije rodjenja sto zelim biti, dakle da nemam iskustva iz sadasnjeg zivota, vrlo vjerojatno bih zaokruzila hetero. Ali da me sad netko pita, ne bih zeljela mijenjati. Kada sam shvatila da me privlace cure, u pocetku mi je to bilo tesko prihvatiti i znam da sam u jednom trenutku pomislila "zasto bas ja moram biti gay, ja ne zelim biti gay". Ali cim sam to pomislila, skuzila sam da to bas i nije istina jer nije da ne zelim biti gay.

Zivot bi mi bio mozda laksi da sam hetero, ali i ovo skrivanje je nekakva gorko-slatka mjesavina raznih osjecaja. Koliko god mi kad-kad bilo uzasno bolno osjecat nesto sto znam da mi nikad nece biti uzvraceno, koliko god bolno bilo gledat nekog potajno, davajuci sve od sebe da ta osoba ne skuzi moje osjecaje i koliko god bolno bilo skrivati od ljudi da nekoga volim...opet, ima mi u tome nesto posebno. Kao sto rekoh, nekakv gorko-slatki osjecaj, koji ipak ne bih mijenjala...
[Vrh] Go down
lady

lady


Posts : 12
Join date : 13.10.2011
Lokacija : zemlja

Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Emptyčet lis 13, 2011 2:06 am

dobro pitanje. da mogu prije rođenja birati izabrala bih gay . zašto- zbog lošeg iskustva s muškarcima ,mada znam da toga ima i kod žena al ,više me privlače ž. nego m. pa... no život je i onako borba ,pa bi mi bilo svejedno dal se moram za neka svoja prava izboriti kao gay ,kad se i kao ovakva moram boriti za neka svoja prava(bez obzira o kojim se pravima radi) .
[Vrh] Go down
http://dobre-vibracije.forumcroatian.com/
Sponsored content





Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Biste li svejedno bile gay/bi?   Biste li svejedno bile gay/bi? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Biste li svejedno bile gay/bi?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kako biste opisali svoj stil oblačenja?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Rasprave-
Forum(o)Bir: