Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 hejjjjjjjjjjjjj girls!!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

hejjjjjjjjjjjjj girls!! Empty
PostajNaslov: hejjjjjjjjjjjjj girls!!   hejjjjjjjjjjjjj girls!! Emptypon stu 30, 2009 8:52 pm

Lez sam od rodenja i jako mi je drago zbog toga, kao osoba sam pomalo otkacena i extravagantna te uvijek otvorena i friendly Very Happy
Tu sam da upoznam jos cura i valjda nadem napokon neku skroz lipstick curu/frendicu..
Bila sam rodena kao boy izvana ali sada je to iza mene i ako sam jos u fazi velikih fizickih promjena, tj ocu rec izgledam kao zensko i kad izadem u stiklama i nekoji haljini nikome ne licim na transvestita bas po nicemu Wink ali jos se jako mjenjam.

Osjecajna sam maza i volim iste takve cure, (i ako se nebi bas reklo kad me vidis Razz)
To je to ukratko, so go ahead girl i dont bite i cuddle Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

hejjjjjjjjjjjjj girls!! Empty
PostajNaslov: Re: hejjjjjjjjjjjjj girls!!   hejjjjjjjjjjjjj girls!! Emptyuto pro 01, 2009 12:02 am

Delerium je napisao/la:
Lez sam od rodenja i jako mi je drago zbog toga, kao osoba sam pomalo otkacena i extravagantna te uvijek otvorena i friendly Very Happy
Tu sam da upoznam jos cura i valjda nadem napokon neku skroz lipstick curu/frendicu..
Bila sam rodena kao boy izvana ali sada je to iza mene i ako sam jos u fazi velikih fizickih promjena, tj ocu rec izgledam kao zensko i kad izadem u stiklama i nekoji haljini nikome ne licim na transvestita bas po nicemu Wink ali jos se jako mjenjam.

Osjecajna sam maza i volim iste takve cure, (i ako se nebi bas reklo kad me vidis Razz)
To je to ukratko, so go ahead girl i dont bite i cuddle Smile

Jako slatki post smile Znači, hoćeš reći da si MTF? smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

hejjjjjjjjjjjjj girls!! Empty
PostajNaslov: Re: hejjjjjjjjjjjjj girls!!   hejjjjjjjjjjjjj girls!! Emptyuto pro 01, 2009 6:21 am

Judina sestra je napisao/la:


Jako slatki post smile Znači, hoćeš reći da si MTF? smile

Da, nazalost..
Nije bas da to volim..
[Vrh] Go down
Sponsored content





hejjjjjjjjjjjjj girls!! Empty
PostajNaslov: Re: hejjjjjjjjjjjjj girls!!   hejjjjjjjjjjjjj girls!! Empty

[Vrh] Go down
 
hejjjjjjjjjjjjj girls!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hey girls :))

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: