Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno..

Go down 
+2
malena20
marlee
6 posters
Autor/icaPoruka
marlee

marlee


Posts : 2
Join date : 16.11.2009

Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Empty
PostajNaslov: Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno..   Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Emptypon stu 16, 2009 8:20 am

pa mi je drago da sam vas našla Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Ja sam potpuno nova ovdje i sviđa mi se ono što sam pročitala u uvodnim obavjestima da ste za i ne protiv..nadam se da nećete ni mene izbacit iz svog društva.

Ja se još uvijek ne mogu definirati, i niti ne pokusavam zapravo..al znam da me privlace cure, i pitam se koliko puta cure koju su bi mastaju o curi prije nego zaista to naprave? U mom slucaju to su godine ili tisuce puta..

Sivđaju mi se lipstcik ili femme cure, jednostavno jer volim lijepe stvari, isto kao lijepo lijepu sliku, ili lijepu haljinu, tako i lijepo žensko tijelo...ne mislim na plastično savršenstvo nego na prirodin work of art i to je beskrajno sexy..tako nekako me ne privlače butch cure, jer volim ženstvenost u svim oblicima vidjeti, a bilo bi lijepo i osjetiti
Nemojte me izbacit iz kluba jer samo maštam još uvijek, jednostavno mi se nekako čini ugodno ovdje flower
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Empty
PostajNaslov: Re: Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno..   Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Emptypon stu 16, 2009 9:46 am

Uh što se mašte tiče, uz tebe sam...šta bismo bez nje in love

welcome
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Empty
PostajNaslov: Re: Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno..   Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Emptypon stu 16, 2009 10:15 am

welcome 2 ugodan ti boravak ovdje!
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Empty
PostajNaslov: Re: Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno..   Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Emptypon stu 16, 2009 10:56 am

Dobrodošla! Super je vidjeti novo lice! Nadam se da ćeš se pridružiti raspravama bez straha ...
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Empty
PostajNaslov: Re: Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno..   Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Emptypon stu 16, 2009 11:08 am

welcome
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Empty
PostajNaslov: Re: Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno..   Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Emptypon stu 16, 2009 2:53 pm

Da, nemaj straha, marlee! I više si nego dobrodošla. welcome 2
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
marlee

marlee


Posts : 2
Join date : 16.11.2009

Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Empty
PostajNaslov: Re: Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno..   Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Emptysub stu 21, 2009 1:02 pm

eto dobro me intuicija dovela tu, hvala na dobrodošlici thumbs up

inače to etiketiranje ne volim baš, jer sama ne volim definicije, ali svakako je lijepo biti u društvu ženstvenih žena ili cura koje vole isto takve, sviđa mi se to..

vidim da vas ima dosta mlađih, ja imam 27g i mozda malo kasnim za vama po iskustvima, uvijek sam se zapetljavala u neke komplicirane muško-ženske odnose pa nisam valjda ni odašiljala takve signale..al kao što sam rekla volim zamišljat i maštat i bit će mi drago kad se dogodi u stvarnosti, možda me čak i strah da mi se previše svidi?
čini mi se da sam danas i u ovim godinama prilično kompletna ličnost i da bi u tome mogla puno više uživati danas, moguće da bi me ranije dosta zbunjivalo.

znam dosta butch cura i moram reći da me nažalost? nikad nisu privlačile. meni je sexy osjećaj za lijepo i uživanje u lijepom i naglašavanje lijepog.

malo ću prosurfati po vašim temama, pa se čujemo..

pusa svima! i love you
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Empty
PostajNaslov: Re: Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno..   Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno.. Empty

[Vrh] Go down
 
Čini se da je vaše društvo ovdje vrlo ugodno..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vaše priče, novele...
» Izrađujem web-stranice, uređujem vaše blogove, sve što želite...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Upoznavanje-
Forum(o)Bir: