Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Empty
PostajNaslov: Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti   Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Emptyned lis 25, 2009 3:49 am

26. 10. PONEDJELJAK - MEDIKA – Pierottijeva 11
20:00


Nakon poučne i psihostimulativne tribine u centru grada, prošećite grupno do Medike, u kojoj će vas A reprezentacija lezbijskih i sapfo-friendly autorica podsjetiti na značaj i ulogu umjetnosti u krojenju i šivenju lezbijske povijesti. Tim autorica iz Hrvatske i regije čitat će vlastite (i tuđe) prozne i poetske tekstove i nadraživati vam estetska i ina čula do sladostrasne iznemoglosti. Ako već niste, upoznajte lik i/ili djelo sljedećih autorica (abecednim redom, u nominativu): Aida Bagić, Čarna Ćosić, Maja Hrgović, Đurđa Knežević, Sara Petra Mihaljević, Saška Rojc, Sanja Sagaste, Mima Simić, Urška Sterle, Ana Lena Stipančić, Nataša Velikonje, J-Zlo i Iva Žegura.

O pročitanom i poslušanom moći ćete ćaskati minglajući se s autoricama i međusobno uz ambijentalnu glazbu i okrepljujuće napitke do dugo u noć. Ili dok nas ne izbace iz prostora omiljene nam Medike.




Moje pitanje je: kome se da ići na ovo? Javite mi na pm jer bih išla, a nemam s kim, odnosno ne da mi se samoj
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Empty
PostajNaslov: Re: Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti   Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Emptyuto lis 27, 2009 2:25 am

Cure, pogriješile ste što niste išle! Bilo je fantastično, atmosfera za 5, jedino što je bilo malo hladno, ali smijeh nas je zagrijavao (neke i vino).
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Empty
PostajNaslov: Re: Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti   Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Emptyuto lis 27, 2009 12:04 pm

Slažem se. Bilo je super Smile
Već tražim blogove i stranice autorica i našla sam tekstove nekih od njih. study
[Vrh] Go down
sylvia83




Posts : 1
Join date : 27.10.2009

Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Empty
PostajNaslov: Re: Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti   Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Emptyuto lis 27, 2009 3:06 pm

dajte malo više detalja za nas koje nismo mogle doći! preporučite mi dobro štivo za čitanje, jel vas se netko baš dojmio ili? i kakva je to cro lezbijska knjizevnost, pa nisam ni znala da toga ima kod nas, jel to išta valja??? new here
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Empty
PostajNaslov: Re: Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti   Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Emptyuto lis 27, 2009 5:36 pm

Sad će opet ispasti da reklamiram svoj blog Laughing ali ne da mi se opisivati već opisano:

http://flapper-girl.net/2009/10/27/vecer-lezbijske-knjizevnosti/
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Empty
PostajNaslov: Re: Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti   Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Emptypet lis 30, 2009 12:14 am

Žao mi je što sam propustila! Bilo bi dobro da se tako nešto održava češće. Pitam se zašto nisu mogli organizirati se u Mami. A sad idem googlati sva imena s tvog bloga Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Empty
PostajNaslov: Re: Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti   Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti Empty

[Vrh] Go down
 
Sapfini papirusi: večer lezbijske književnosti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Književnost-
Forum(o)Bir: