Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Seks i veze

Go down 
+2
Erzsebet
Uh Huh Her
6 posters
Autor/icaPoruka
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Seks i veze Empty
PostajNaslov: Re: Seks i veze   Seks i veze Emptysub lis 24, 2009 10:27 am

Nije mi sex nešto posebno važan kada sam u vezi, bitnija mi je povezanost koju imam s njom. Ako nam je sex loš vjerojatno ću "šarati" okolo sve više i više, doduše ili ću prekinuti nakon nekog vremena jer će mi postati dosadno.
[Vrh] Go down
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Seks i veze Empty
PostajNaslov: Re: Seks i veze   Seks i veze Emptyned lis 25, 2009 3:57 am

Hm, teško pitanje. U principu mi nije važna toliko kvaliteta seksa koliko osjećaj da se partnerica trudi... pa nema veze i ako nešto ne ispadne onako kako je trebalo Laughing . Ako se obje strane trude jedna oko druge, da se upoznaju i te stvari, mislim da ne bi trebalo biti problema. Rijeeeetko kad (gotovo nikad) se dogodi da me žena sama po sebi obori naglavačke u seksualnom (a i drugom) smislu, ne vjerujem baš u kemiju te vrste kao što vidimo u filmovima.

S druge strane, ne mogu biti dugo (čitaj: više od 2-3 mjeseca) u vezi u kojoj je seks loš... onda se počnem pitati kako bi bilo s nekim drugim i , eto, čarolija je gotova Laughing
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Seks i veze Empty
PostajNaslov: Re: Seks i veze   Seks i veze Emptyned lis 25, 2009 7:43 am

Erzsebet je napisao/la:
Hm, teško pitanje. U principu mi nije važna toliko kvaliteta seksa koliko osjećaj da se partnerica trudi... pa nema veze i ako nešto ne ispadne onako kako je trebalo Laughing . Ako se obje strane trude jedna oko druge, da se upoznaju i te stvari, mislim da ne bi trebalo biti problema. Rijeeeetko kad (gotovo nikad) se dogodi da me žena sama po sebi obori naglavačke u seksualnom (a i drugom) smislu, ne vjerujem baš u kemiju te vrste kao što vidimo u filmovima.


Potpisujem! Very Happy
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Seks i veze Empty
PostajNaslov: Re: Seks i veze   Seks i veze Emptyned lis 25, 2009 10:09 am

Slažem se da je puno bitnije da se dobro slažemo u ostalim stvarima.Seks s osobom koju volim mi je sam po sebi poseban. Nikad mi se nije dogodilo da mi je seks već od početka bio savršen.....treba malo vremena da malo upoznam curu u tom smislu.......dok se ne opustimo...Jednom kad krene dosta mi je bitno da se i učestalo događa Smile Embarassed
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Seks i veze Empty
PostajNaslov: Re: Seks i veze   Seks i veze Emptyned lis 25, 2009 4:20 pm

seks mi je jako bitan, ali definitivno ne najbitniji. trenutno mi je puno bitnija povezanost, maženje, gljenje, ljubljenje, jer curu vidim samo vikendom i to najčešće ne baš u intimnim okolnostima... pa mi više fali ona i sama njena prisutnost nego sam seks... i slažem se s tim što ste već rekle, nemože seks odmah biti super, treba raditi na njemu..
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Seks i veze Empty
PostajNaslov: Re: Seks i veze   Seks i veze Emptypon stu 30, 2009 9:10 pm

afrathevamp je napisao/la:
Slažem se da je puno bitnije da se dobro slažemo u ostalim stvarima.Seks s osobom koju volim mi je sam po sebi poseban. Nikad mi se nije dogodilo da mi je seks već od početka bio savršen.....treba malo vremena da malo upoznam curu u tom smislu.......dok se ne opustimo...Jednom kad krene dosta mi je bitno da se i učestalo događa Smile Embarassed

Good point, sex se uvijek da poboljsati upoznavanjem partnerice i razgovorom i/ili praksom ali vjerujem da cim ima osjecaja sex nemoze nikada ispasti toliko uzasan.. osobno nisam nikada imala "los sex" i ako je i to relativan pojam ali vjerujem da bi mogla biti u vezi di sex nije naj sjajniji, jedino znam da nebi mogla da ga uopce nema..

I da puno mi je vaznija povezanost mazenje grljenje i da se osjecam voljena.. daleko vaznije..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Seks i veze Empty
PostajNaslov: Re: Seks i veze   Seks i veze Empty

[Vrh] Go down
 
Seks i veze
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 3d vs 4d veze
» prijateljstvo poslije veze?
» Seks i prijateljstvo - da ili ne?
» Stav prema seks. pomagalima
» Seks van kućne adrese- iliti uđimo unutra kad smo već vani

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: