Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Idealna partnerica

Go down 
+4
Judina sestra
malena20
nivescelzijus
Nepenthe
8 posters
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Idealna partnerica Empty
PostajNaslov: Idealna partnerica   Idealna partnerica Emptypet lis 23, 2009 1:35 am

Kako fizički i karakterno zamišljate svoju idealnu partnericu? Kakve cure ulaze, a kakve nikako ne ulaze u tu kategoriju? Nije sad bitno da li ćete takvu i naći, nego kako ju vi zamišljate? alladin
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Idealna partnerica Empty
PostajNaslov: Re: Idealna partnerica   Idealna partnerica Emptypet lis 23, 2009 4:33 am

Svoju idealnu partnericu zamišljam kao staloženu, vrlo dominantnu, zaštitnički nastrojenu, pametnu, inteligentnu, obrazovanu, načitanu, pristojnu, fino odgojenu iz fine familije, svestranu, elokventnu i brižnu ženu.

Od fizičkih karakteristika bi trebala imati puno, puno kose,trebala bi biti ženstvena i trebala bi držati do sebe. Ne volim nikakve alternativke, nego žene koju se oblače slično kao ja. Nije mi važno jel visoka, niska, mršava, debela ili nešto treće.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Idealna partnerica Empty
PostajNaslov: Re: Idealna partnerica   Idealna partnerica Emptypet lis 23, 2009 6:29 am

Moja idealna partnerica:

Godine: odstupanje - 7, + 7 (znači, sada su to cure od 20 do 34 god.)
Boja kose: crna, smeđa, plava, crvena - nije bitno.
Boja očiju: hm, smeđe su mi najljepše. in love
Ostalo: (Polu)Židovka je. Ili je bilo koje druge, strane nacionalnosti (što mogu, volim strano). Sluša metal, voli kinesku i indijsku kinematografiju. Išla bi sa mnom gledati hokej i ski-skokove ili me barem pustila da ih sama u miru gledam.

Totalno out cure:

Životni moto joj je:
a) poševi sve što hoda na 2 noge
b) zavedi i razvedi
c) zavedi i uništi
d) nek drugi rade umjesto/za mene.
e) iskoristi koga god i što god možeš.
f) zanima me samo novac, karijera i moj posao.

Omiljeni hobi: Tračanje (s frendicama ili bilo kim drugim). Ne volim tračerice.
Glavna brga: "Koju ću boju laka i torbice danas/večeras/sutra?"
Voli ples i partyje. Sluša (turbo) folk. toilet
Rješavala bi svoje frustracije i probleme šamarčinama (nasiljem). Bilo kakvo spominjanje šamarčina mi je neopisivo odbojno.
Na sam moj spomen opere i izložbe, te želje za pohađanjem istog dobila bih ovo Rolling Eyes ili ovo affraid , a ne daj Bože i ovo hitting .

Ako se osvrnem na onaj horoskop, onda su mi privlačne (i idealne) žene one koje su:
- "pomaknute", samozatajne, neprimjetne, umjerene, pouzdane i zaštitnički nastrojene
- strastvene i dominantne (a ako su takve osobe, onda su takve i u krevetu Laughing )
- vole kožna sjedala i debele tepihe Laughing , romantiku i rafiniraniji pristup
- "znaju biti ljubomorne ali ne prgavo nego meko"
- imaju dobar ukus i visoke standarde (oh yes...)

a odbojne su mi:
- kurčevite i nametljive, meke i nesigurne, bahate i željne pažnje
- one koje se brzo zasite jedne osobe
- ne bi priznale da su u krivu
- sve mora biti po strogom pravilu i nekoj proceduri
- mora imati glavnu riječ i pička, pardon - točka.
- voli eksperimentirati
- izrazito je privržena
- uvijek je spremna pomoći
- ne libi se ničega.


Zadnja promjena: Nemam curu; pet lis 23, 2009 7:35 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 35
Lokacija : zg

Idealna partnerica Empty
PostajNaslov: Re: Idealna partnerica   Idealna partnerica Emptypet lis 23, 2009 6:52 am

Nemam curu je napisao/la:
Kako fizički i karakterno zamišljate svoju idealnu partnericu? Kakve cure ulaze, a kakve nikako ne ulaze u tu kategoriju? Nije sad bitno da li ćete takvu i naći, nego kako ju vi zamišljate? alladin

Fizički izgled: tek kad ju vidim znam, zato što mi se može sviđati bez obzira na boju kose, očiju, visinu, težinu itd...svaka koja mi se sviđa je po svom nečem posebna, a to nije uvijek ista stvar...

U kategoriju ulaze one koje su: na prvom mjestu iskrene i vjerne, nježne, ne baš dominantne, ženstvene, one koje nisu sklone osuđivanju i ruganju, odlučne i čvrstog karaktera...i da, one koje nisu sklone svađanju Smile
Hmmm, znam da je ženama ljubomora nekad sexy ili slatka, ali bilo bi poželjno kada ju ne bi prečesto poticale, jer taj osjećaj nije lako držati u sebi Sad
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Idealna partnerica Empty
PostajNaslov: Re: Idealna partnerica   Idealna partnerica Emptypet lis 23, 2009 8:46 am

Evo i mog priloga:

Fizički - desilo mi se da me privuče žena koja ne odgovara tom mom nekom tzv. tipu žene, tako da mi fizički nije bitno. Bitna je neka privlačnost, ali ona nema veze s fizionomijom lica a još manje tijela nego s nekim unutarnjim "zračenjem" koje se manifestira na fizički izgled.

Psihički- e tu je priča već duža. Dakle, volim da je cura dobra, poštena, ima svoj izgrađen moralni kodeks i zna zašto ga ima, da općenito, zapravo, zna zašto misli to što misli, volim obrazovanost, ali ne volim pretjeranu samosvijest o tome i zapravo, pretjeranu samosvijest u vezi bilo čega drugog. Volim skromnost i samozatajnost, ali istovremeno ne volim kad netko pada pod noge autoritetu. Strašno mi je neukusno to klanjanje nekome i poptuno podređivanje sebe toj osobi. Ipak volim da cura ima više samopoštovanja od toga. Nesigurnost nikako ne, osim ako je cura nije svjesna i dobro je kontrolira, jer sam naučila kroz godine šta sve i mala nesigurnost može uništiti. Volim liberalne cure, obavezno treba imati neku feminističku svijest i eventualno par knjiga iza te svijesti, jer žena koja nema nikakav uvid u politički i društveni položaj pripadnica vlastitog spola kroz povijest te u njenom životu nema mjesta za cijenjenje (u nedostatku bolje riječi) mukotrpnog aktivizma koje su žene proživjele da bi ona mogla raditi hrpu stvari koje sad radi, nije žena za mene. Volim zainteresiranost u komunikaciji, volim da se osjetim s njom kao da mi je jednako važno i zanimljivo čuti šta ima za reći kao i meni da ja njoj odgovorim na to. Humor mi je strašno važan u životu, i jako padam na duhovite ljude. Iskrenost, naravno, kao i vjernost, jer sam monogamna, važne su mi.
Sviđa mi se, u komunikaciji, kad razgovor ne zapinje nego se nadograđuje i fino teče.
Ima tu još mnogo stvari koje se ne daju opisati nego samo iskusiti.
Čini mi se da moram posvetiti par redaka muško- ženskoj energiji kod lezbijki jer je takvo nešto issue pri odabiru partnerice. Premda smo lipstick, smatram da postoje lezbijke koje mogu imati i neku tzv. mušku energiju, bez obzira na njen ženstveni modni izražaj. Ja mislim da nemam nikakvu mušku energiju, a isto tako ne tražim ni partnericu koja je ima. Ne preferiram da ja budem dominantnija u bilo kojem aspektu, niti da ona bude. Mene nekako ravnopravnost privlači, uvijek me je i privlačila. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
zbunjena

zbunjena


Posts : 85
Join date : 30.09.2009
Dob : 39
Lokacija : planet Zemlja

Idealna partnerica Empty
PostajNaslov: Re: Idealna partnerica   Idealna partnerica Emptypet lis 23, 2009 1:17 pm

karakterno:strpljiva,duhovita,pametna,snalažljiva,staložena,elokventna.može izgledati kao boginja,ali ako je ograničena,zatucana,svadljiva,živčana i pretjerano psuje...nebi na nju biciklu naslonila,a kamo li šta drugo
poželjno bi bilo i da je malo ozbiljnija...ja sam dovoljno neozbiljna gum

mora biti dosljedna i poštena,čovjek prije svega.
ne volim cure koje se prenemažu,glasno hihoću,to mi je iritantno i od toga mi se toilet ,da prostite Laughing

fizički:sviđaju mi se različiti tipovi cura,al uglavnom padam na dugokose i dugonoge crnke,sa punim usnama i zubima kao biserima...eto Laughing ...ipak sam dalmatinka,a dalmacija je takvih puna,takoooo daaaaa Razz

al i plavo mi zna upasti u oko,bitno je da kliknemo Smile
uglavnom,mora držati do sebe,imati stila,biti njegovana,uredna i takoć jumping

e da,znam da zvuči grozno i ispadam duboka kao lokva,al šta ću...ne preferiram deblje cure,ok onako zdravo popunjena i može proći,al brate mili,kad ženskoj vidim kulenice i kad je bublasta kao da jede kvasac...to mi nije baš napeto uglavnom sorry

eto,ako na forumu ima neka koja se prepoznaje u opisu....tu sam haha puppy
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Idealna partnerica Empty
PostajNaslov: Re: Idealna partnerica   Idealna partnerica Emptysub lis 24, 2009 10:40 am

FIZIČKI:

Mršava - obožavam mršave cure, skoro pa anoreksične, kada im ispadaju kosti zdjelice, lopatice i ključna kost i ona 2 kruga na ramenu kako ih ja zovem.

Ne previsoka - ne volim jako visoke cure, mada mi to sve manje i manje smeta - visina.

Crna ili plava kosa - te 2 boje su mi jednostavno najljepše, a crnu volim najviše.

Zelene ili plave oči - smeđe volim jedino ako je cura plavuša i ako ima jako tamne oči


Bijela koža
- ne volim tamnopute cure, a ne daj Bože kada imaju solarij put

To je za sada to, uglavnom, svi znaju da volim anoreksičarke svjetle puti s tamnom kosom i svjetlim očima.

KARAKTERNO:

Mora biti artistic, barem malo, baš kao što mora imati neki svoj unutrašnji svijet u koji "bježi" od ovog treša od svijeta.Mora voljeti glazbu, po mogućnosti alternativnu, i barem htjeti nešto svirati Razz Također volim kada cura puno čita i kada piše. Preferiram mistične, tihe i povučene, ali koje "eksplodiraju" s vremena na vrijeme i sprmene su samnom ići van i visiti po partyjima, ali ne i plesati budući da to mrzim.Više volim cure koje će samnom na partyjima sjediti u kutu i nešto raditi Twisted Evil Volim da imaju snažan karakter, a ne da poprime moje karakteristike nakon što smo u vezi tek neka 3 mjeseca. Također mora biti uvijek spremna za neku ludu akciju, a da opet voli vrijeme provoditi samo pričajući na kavi ili smišljajući samnom dark and twisted stories about everything.

Uglavnom, karakterno nešto tipa Jenny iz L Worda.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Idealna partnerica Empty
PostajNaslov: Re: Idealna partnerica   Idealna partnerica Emptysub lis 24, 2009 11:32 am

Uh, od svega što sam napisala, zaboravila sam ono najvažnije (starost, senilnost Laughing ).
Mora biti HUMANITARKA. To su za mene fatalne žene. I love you Želim (voljela bih) provesti život sa ženom koja će se sa mnom cijeli (naš) život baviti nekim humanitarnim radom.
[Vrh] Go down
tina




Posts : 114
Join date : 11.04.2011
Dob : 29

Idealna partnerica Empty
PostajNaslov: Re: Idealna partnerica   Idealna partnerica Emptypon tra 11, 2011 1:56 pm

Fizički: visoka, smeđa ili crvena kosa, što tamnije oči. Psihički: puna razumijevanja, iskrena, mazna, vjerna......... Smile pa, sve mi zapravo imamo sličan psihički ideal.


Zadnja promjena: Antigona Love; sub sij 07, 2012 12:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Morena

Morena


Posts : 78
Join date : 07.04.2011
Dob : 32
Lokacija : Zagreb

Idealna partnerica Empty
PostajNaslov: Re: Idealna partnerica   Idealna partnerica Emptyuto tra 12, 2011 3:51 am

Privlače me cure koje imaju dugu, bujnu kosu, crnu ili smeđu, svejedno..., visina mi nije toliko bitna, ali pošto sam ja dosta visoka, više preferiram malo više cure..., ne volim mršavice, nego lijepo popunjene, ne smeta mi koji kilogram viška, ali sve u granicama normale...
Psihički: duhovita, nježna, pametna, strpljiva, iskrena, komunikativna..., ne volim živčane, umišljene, svadljive, a pogotovo ne one koje psuju kao kočijaš no no
[Vrh] Go down
Sponsored content





Idealna partnerica Empty
PostajNaslov: Re: Idealna partnerica   Idealna partnerica Empty

[Vrh] Go down
 
Idealna partnerica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» zašto lezbijkama smetaju prijateljice njihovih partnerica?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: