Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Laudate omnes gentes

Go down 
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Laudate omnes gentes Empty
PostajNaslov: Laudate omnes gentes   Laudate omnes gentes Emptyned lis 11, 2009 12:34 pm

Pitanje je vremena kada će i "lijepa naša" postati članicom Europske unije. Pošto su ljudi podijeljeni (kao i u svemu ostalom) oko toga, zanima me kako vi gledate na zajedništvo europskih dražava. Veselite li se ulasku Hrvatske u EU ili mislite da će nam tada biti još gore/teže? Što su za vas plusevi i minusi (budućeg) članstva u EU?
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Laudate omnes gentes Empty
PostajNaslov: David Icke - EU    Laudate omnes gentes Emptysri sij 18, 2012 10:47 am

DAVID ICKE - EU


4D: Ovo Vam je treći dolazak u Hrvatsku. Kakve dojmove ste stekli šetajući ulicama Zagreba i kroz razgovore, da li su Hrvati osviještena nacija?

DAVID ICKE: I nisam se toliko nahodao, zbilja je vrlo hladno. Ovdje sam po treći puta i vjerujem da u Hrvatskoj ima dosta ljudi koji se bude ka onome što moramo shvatiti i što se odvija u svijetu. Netko je nešto radio na računalu dok sam bio u Australiji te je došao do podatka da je moje ime upisivano u google u Hrvatskoj više nego bilo gdje drugdje diljem svijeta.

To bi mnogim ljudima bio zbilja nevjerojatan podatak. Iz moje perspektive, ono što Hrvatsku zbilja razlikuje je to da, otkad sam prvi puta došao u Hrvatsku, 2008., čim sam sišao s aviona išao sam nacionalnu televiziju što inače ne radim jer su me mainstream mediji odavna isključili.
Tog dana sam bio u mainstream programu nekih 20-tak minuta a zatim sam odradio i sate programa na istom kanalu. I ovaj puta sam bio na radiju i televiziji, opet ću biti i u ponedjeljak a to mi se drugdje zapravo ne događa. Mainstream mediji me inače ismijavaju i iznošenje raznih tema u medije je velika stvar za Hrvatsku. To čini razliku. Ljudi mogu tijekom svakodnevnih obaveza dobiti informacije.

To nas podsjeća koliko su zapravo bitne takve informacije u prikazivanju slike svijeta ljudima. Dobivanjem informacija na taj način lakše uvide njihovu važnost i bolje im je objašnjen svijet. Iz tog razloga je Hrvatska posebno mjesto za mene i tako će i ostati...

4D: Svakako hoće. Za koji mjesec je referendum o EU. Imate li što poručiti hrvatskim građanima?

DAVID ICKE: Nemojte da započnem... Od prvog puta kada sam došao, 2008., konstantno sam ponavljao istu poruku o EU a ona je: "Ne idite tamo!" Kada pogledam kolika je EU katastrofa, od trenutne ekonomije i situacije u tzv. "slobodnoj Europi" gdje su dva bankara postali premijeri - i to država poput Italije, države od 60+ milijuna ljudi i jedne od jačih EU ekonomija, kao i Grčke...

Taj Monti, u Italiji, je europski predsjednik Trilateralne komisije, jedne od manipulativnih grupa koje razotkrivam sve ovo vrijeme. Grk Papademos je član te grupe i obojica su bankari i vode te tzv. demokracije u Europi. Nisu ni vidjeli glasačke kutije, a kamoli bili izabrani. Istovremeno, povezano s manipulativnim tehnikama koje nazivam P-R-R (Problem-Reakcija-Rješenje) - ponudi problem da bi uvjetovao društvo koje želiš mijenjati, imamo te sulude i arogantne ljude poput Josea Barrosa, predsjednika EU komisije, kao i Merkelice, Sarkozyja ili Hermana van Rompuya, tzv. predsjednika EU kojeg također nisu birali ljudi.

Oni govore da trebamo izaći iz ove ekonomske krize, koju su kreirali oni i njihove mreže, te su prvi puta upotrijebili termin kojeg su se dosad pribojavali - duboka europska integracija, a što taj pojam znači? Kada imaš situaciju u kojoj 75% zakona u Britaniji nije izglasano u Westminsteru već među tamnim odijelima u Bruxellesu, koji također nisu vidjeli glasanje, i sad govore o dubljoj integraciji? Što to znači? Ljudi nemaju kontrolu nad svojim životima... EU ima zakon za sve, pa i najmanje detalje naših života. Britanija je ušla u EU 70-tih i imali smo eroziju nezavisnosti, eroziju slobode i konstantno nametanje raznih regulacija ali nam se barem sve dogodilo postupno. Zemlje poput Hrvatske simbolično čeka tsunami na granicama, s nazivima - Crvena vrpca, Regulacija, Ne smiješ!, Moraš!, koji čeka da pomete ovu državu ako ipak uđete u tu EU.
Da rezimiramo - ovdje ću razotkriti pravu prirodu tih ekoloških LED žarulja, koje nisu nimalo ekološke već smrtonosne. Sadrže živu, emitiraju radijaciju i ostale štetne plinove. Bilo je lijepo kada sam ušao u zagrebački hotel i vidio žarulje, a u svim državama na turneji sam samo viđao one uvrnute što znači da ih nisam uključivao ako nisu udaljene, bilo je lijepo jer su ovdje one stare žarulje koje ne čine ovakvu štetu. No, ukoliko uđete u EU, onda će sve zamijeniti ovim štednima jer su već zabranili proizvodnju i prodaju normalnih žarulja koje imamo još od otkrića električne energije.

To je samo jedan od primjera ovog vala regulacija i pravila... Istog trenutka kada član hrvatskog parlamenta potpiše završni dokument - to je kraj Hrvatske. Hrvatska više nije država, kao što to nije ni Britanija. Hrvatska postaje administrativna jedinica u birokratskoj paukovoj mreži. Ono što će se dogoditi u RH više neće biti odlučeno u saboru već kod tamnih odijela u Bruxellesu, u EU komisiji, koji će diktirati svaki aspekt vaših života. Trenutno stvaraju ekonomski kolaps da bi opravdali jaču integraciju, odnosno centralizaciju i diktaturu. Također stvaraju situaciju u kojoj ćemo vidjeti sve više najprivatnijih detalja svačijih života diljem Europe i to na način koji još nismo vidjeli. Ono što žele na kraju nije Europska unija država nego Europska unija regija i ako pogledate karte koje su već izradili, te regije uključuju oduzimanje dijelova Velike Britanije i pripajanje regijama Francuske i Skandinavije, uz spajanje obala Britanije, Francuske, Irske i Portugala.

Dakle - države nestaju, a isto će pogoditi i Hrvatsku. To je plan cijelo vrijeme, i ono što je ironija, mnogi ljudi koji su umiješani u cijelu situaciju danas su optuženi za korupciju. Da ne razumijem kompletnu zavjeru smatrao bih šokantnim ovaj referendum jer niti jedna parlamentarna stranka ne daje drugačiji uvid ili barem kaže da u svijetlu novih EU zbivanja moramo još jednom sve promotriti.

Ne! Sve stranke bez obzira na opredijeljenost to i dalje guraju. Ovdje mogu upotrijebiti analogiju: To što Hrvatska uopće razmišlja o trenutnom ulasku u EU je kao da netko gleda zgradu koja se urušava i hoće se useliti. Baš to i gledamo. Kao što sam rekao, nije samo da koriste tu osmišljenu krizu radi centralizacije, nego žele pogurati grčku i talijansku situaciju u kojoj zamjenjuju izabrane ljude sa svojim birokratima. U nacrtima mreže koja stoji iza cijele zavjere stoji njihova želja o transformaciji ka tehnokraciji gdje se ne bira vlada već postavljaju stručnjaci – tehnokrati - znanstvenici, akademici, i više nema izbora i glasanja. Postoje razne trenažne organizacije po Britaniji za opće interese, i one treniraju buduće lidere lokalnih zajednica i administracije. I ti, koji rade za opće dobro, pričaju o postindustrijskom i postdemokratskom društvu za koje treniraju buduće operatere a to je tehnokracija.

Prve prave primjere vidimo u Grčkoj i Italiji. Tu neće stati... Hrvati, molim vas, sagledajte sve, ne dopustite da vas političari porobe uz sve buduće generacije odlaskom u paukovu mrežu i političko-ekonomsku muholovku zvanu - Europska unija.

4D: Moj rodni grad Slavonski Brod je zagađivan smogom ruske rafinerije iz Bosne. Koliko je bitan aktivizam protiv korporacija i imate li poruku za moje sugrađane?
DAVID ICKE: To je činjenica koju niti mnogi istraživači zavjera ne razumiju. Ako Rusija osporava neke američke akcije, a Amerika je kao veliki nasilnik, iako je ta uloga prije za Europu, u Londonu, Rimu, Parizu, Berlinu i Bruxellesu, uz neugodne pojedince u SAD-u, to ne znači da je Rusija pozitivna.

Dakle, Amerika ratuje naokolo, oružje je punjeno u Europi, a SAD je kontroliraniji nego se misli. Neki autori zavjera misle da ako Rusija osporava SAD nije loša. Sama ideja da je Putin manje umiješan je suluda. Ono što uočavamo ovog trenutka je, kao sto već duže vrijeme pišem, stvaranje situacije za Treći svjetski rat. Godinama pišem o tom sukobu između NATO-a, Rusije i Kine. Zamišljeno je planiranje prva dva svjetska rata uz ovaj Treći da bi se u tri faze transformiralo globalno društvo. Globalna vlada, banka, vojska će u tom slučaju spriječiti nove ratove.

Pogledajte Rusiju i Kinu, a zatim i države NATO-a, one su promovirane kao različite i suprotstavljene. No kada pogledate na vrh, na Putina i kinesko vodstvo, shvatite da ih kontrolira ista sila kao i Obamu, Camerona, Merkel... Tako otkrivamo da postoji hijerarhija koja prati globalni plan i upotrebljava vlastite narode da bi stvorila sukobe. Bush, Blair, Cameron i Obama proglašavaju ratove, oni se ne bore! Ljudi ratuju i to protiv država gdje čelnici isto samo proglašavaju rat. Ti vođe odgovaraju istoj sili a huškaju vlastite narode na rat. Mi trebamo prestati s time! Dobra vijest je da je omjer onih koji poznaju njihove namjere apsolutno malen s obzirom na ciljani broj. Zbog toga moraju ostvariti "zavadi pa vladaj" na veću populaciju i regrutaciju za njihove ljude u uniformama i administraciju, ali u osnovi "zavadi pa vladaj", putem vjere, rase, kulture i sl.

Mi, kao takva meta, moramo sagledati situaciju i razmisliti. Ako ne zaustavimo sukobe i ne distanciramo se od razlika, te se udružimo, figurativno i doslovno ćemo biti u zatvoru. Možemo tamo sjediti dovijeka u raspravama čija je vjera bolja no tada će biti prekasno. Moramo se ujediniti, židovi, Arapi, Amerikanci srednje klase, Hrvati, ujedinimo se! Možda pričamo drugim jezikom, možda dolazimo iz drugih država, ali nas ista sila manipulira. Mi smo većina, a oni su sićušna manjina! Mogu vladati nama jedino sa "zavadi pa vladaj" i mi to moramo zaustaviti.

4D: Mnogi ljudi se pitaju zašto ne posjetite i ostale države u regiji?

DAVID ICKE: Prilično jednostavno - Zovite me. Novinari su me pitali kako biram gdje idem. Ne biram, to bira mene. Ljudi me zovu i ako mislim da trebam ići, idem. Nitko iz obližnjih država me nije zvao - da jesu zasigurno bih došao, apsolutno!

4D: Neki hrvatski mediji su se posvetili Vašem dolasku, ali samo kroz aspekt zarade... U to se ne miješam jer s čitanjem Vaših knjiga tako što ne pije vodu. Zanimaju me sudske parnice protiv Vas i što je njihova pozadina?

DAVID ICKE: Neću ići na taj nivo, reći ću zašto. Reći ću vam i odakle te stvari dolaze. Početkom 90-tih britanski mediji su me ismijavali. Ti novinari su neviđene neznalice. Još od toga vremena u potpunosti su me ignorirali jer su mislili da sam gotov i da mogu mirno otići. U posljednja tri tjedna su otkrili da ogroman broj ljudi zapravo prati moj rad pa su se opet aktivirali. Shvatili su da nisam skroz gotov i da su me trebali dovršiti odavna.

Kako ćemo ga uhvatiti sada? Možemo ga zvati luđakom, ali, to smo radili ranije? Novac koji zarađuje, da! Brojke o kojima oni govore su apsolutno sulude!! Živim u malom jednosobnom vlastitom stanu, ne kažem da sam siromašan jer nisam, nego - to je moj životni stil, ne radim ovo zbog novca. Tri godine, od 2005. do 2008., zbog financijske blokade, nisam zaradio ni penija od prodaje knjiga, videa ili predavanja... A i dalje sam tu! Kada smo došli do točke da smo par tjedana od završetka možemo zaključiti da je to smeće od očajnih britanskih medija, koji su toliko bez mozga da ne mogu shvatiti ništa sto pričam jer zbog svoje uskovidnosti i neupućenosti ono što ja govorim je predaleko od njihove programirane norme pa je samim time i nemoguće.

Tako ono što on govori i može imati samo dvije alternative. A te su - Ljudi koji ga dolaze gledati su ludi kao i on ili ih on okuplja zbog zarade... Jer je treća solucija nemoguća - možda oni dolaze jer priča istinu, i oni je ne mogu shvatiti pa traže neku alternativu. To su tolike nevjerojatne gluparije! Ukoliko se ljudi baziraju da li imam dokaze onda možemo pričati. S tim živim već 22 godine i ti ljudi nemaju mozga. Uzeti ih za ozbiljno je ludost i velika glupost.

4D: Što ćete predstaviti u novoj knjizi "Prisjeti se tko si"?

DAVID ICKE: Više stvari, zapravo. Pišem je iz dva razloga. Logično, za moje stalne čitatelje radnja se nastavlja, pa tako ide do utjecaja Saturna na naše poimanje stvarnosti. U tom dijelu idem sve do detalja. Na zagrebačkom događaju sam se samo dotakao toga. Ima tu dosta stvari. Jedan od najbitnijih razloga zašto sam počeo pisati knjigu, a inače me knjiga sama vodi jer otprilike znam radnju pa onda idem gdje me ponese, je to što sam shvatio da diljem svijeta postoji ogroman broj ljudi koji se ne osjećaju dobro u ovakvom svijetu i smjeru gdje ide. Ne vole to što se zbiva i to nikako ne mogu dokučiti. Ljudi odlaze zaraditi, vraćaju se svojim obiteljima, ali ne mogu učiniti ono što ja radim već 20+ godina, posvetiti se u potpunosti tome što se zapravo zbiva.
Ja sam u poziciji da mogu nešto ostvariti i ukoliko se osjećate anksioznima zbog svega ja sam tu da za vas povežem činjenice jer su svi zauzeti preživljavanjem i poslom. To je glavni razlog zašto je pišem. Mislim da će zbog tog razloga imati snažan utisak. Mnogo ljudi koji nemaju pojma što se događa će ostati iznenađeni. Ako ne znate gdje nas oni uzimaju i koje su im manipulacijske metode onda ne možete shvatiti svijet. Kada imate pojam gdje i kako nas oni navode tada vidite svjetska zbivanja na sasvim novi način. Ljudi prolaze kroz taj proces, ja sam prošao to kroz godine, i dosegnu jednu točku nakon shvaćanja bitnih osnova kada odjednom, dok im reporter čita vijesti ili govori političar, napokon shvaćaju - on nam to govori radi tog i tog i to će se dogoditi.
To hoću ostvariti, te početne točke - zašto je svijet takav i zašto su događaji takvi kakvi jesu... Ako znate da je plan oduvijek bio kreacija Trećeg svjetskog rata kroz stvaranje sukoba između Izraela i islama, npr. Irana, onda ne trebaju čuditi današnji događaji... Odjednom to nije nasumično, točno znamo zašto to rade i gdje sve ide. Zato su informacije bitne, iz razloga shvaćanja svijeta na puno drugačiji način...
Jakob Goldstein je za Monitor.hr također imao prigodu porazgovarati s Davidom pa intervju možete pročitati u nastavku...
JAKOB GOLDSTEIN: Treći ste puta u Hrvatskoj, neki ste dan spomenuli da je Vaše ime u cijelom svijetu najgooglanije upravo u Hrvatskoj. Gostujete u najvećim svjetskim gradovima kao što su New York, Los Angeles, Sidney, Amsterdam, London, među njima je i Zagreb, i to po treći puta u zadnje tri godine. Kako objašnjavate toliko zanimanje i simpatije za Vas i Vaš rad upravo u Hrvatskoj?

DAVID ICKE: Mislim da je jedan od glavnih razloga, za razliku od bilo koje druge zemlje u svijetu, uključujući i moju, to da su mi u Hrvatskoj omogućeni intervjui na mainstream televiziji (HTV, Hrvatska uživo, op.aut.). Kad sam prvi puta nastupio, mislim da je to bilo 2008. godine, Emil, organizator, mi je rekao: „Idemo na televiziju, dati intervju“. „Kako to mislite, na TV, dati intervju?“, pitao sam. „Ne, ne, to je državna TV stanica!“. Odgovorio sam: „Što?!“. Jednostavno se dogodilo, u programu vijesti čovjek mi je, s velikim poštovanjem, dao petnaestak minuta za iznošenje informacija, što inače ne bih dobio. Kad imate populaciju od 4,5 milijuna, za razliku od Amerike koja broji 300 milijuna stanovnika a u kojoj nemate pristup mainstream medijima, to je ono što s mog stajališta čini Hrvatsku jedinstvenim mjestom, imate priliku dobiti te informacije putem medija koje prati veliki broj ljudi. Također, mislim da stvari o kojima sam govorio prije, 2008. i 2009. godine, što možete naći na Youtube-u, govorio sam o planiranju nadolazećeg 3. svjetskog rata, uključujući Kinu, Rusiju i druge vezane zemlje. O NATO-u koji dolazi na Srednji Istok, da bi pokrenuo sukob između Izraela i određenih muslimanskih država. Sad vidimo kako se djelići uklapaju u cjelinu i to u poprilično odmaklom stadiju, to se upravo događa! Stvar koju sam naglašavao svaki puta kada sam bio u Hrvatskoj jeste: „Molim vas, molim vas, ne pridružujte se Europskoj Uniji!“ Jer to je kraj Hrvatske. Ako se pridružite Uniji, više nećete biti zemlja s ikakvim osjećajem nezavisnosti, postat ćete administrativna jedinica u birokratskoj paukovoj mreži. Velika Britanija više nije Britanija u kojoj sam se rodio, njome se vlada iz Bruxellesa.
A ono što i sada čine, na manipulativan, hladno proračunat način tvore ekonomsku krizu u Europi, kako bi mogli ponuditi rješenje za istu, što već i čine: to jeste duboka integracija da bi se taj problem riješio. Integracija je uzrokovala problem! Kad imate nezavisne valute, u slučaju da jedna padne, utjecat će na drugu, ali ne na toliko katastrofalan način kao što je slučaj s jednom valutom – ona je poput virusa koji iznenada inficira čitavo tijelo EU. I stoga je centralizacija moći, ne samo centralizacija u pogledu banaka koje su navodno "prevelike da bi mogle propasti" stvorila problem, a što oni sada čine – govore da je rješenje za to još veća i dublja centralizacija moći. To je zapravo proračunata prijevara kako bi uveli ono što nastoje cijelo vrijeme, a to je globalna diktatura jednom svjetskom vojskom, svjetskom centralnom bankom i svjetskom valutom. I opet, evo nas, a o tome sam govorio u Hrvatskoj, u de facto situaciji da se događa upravo to! De facto svjetska vlada poznata je kao Međunarodna zajednica i G8 i ostalo, de facto svjetska vojska je ono što zovemo NATO, a to je ono o čemu govorim već dvadeset godina: plan je da svakom zemljom zapovijeda svjetska vlada, da financijama svake zemlje upravlja svjetska banka, a u svaku zemlju koja bi se željela oduprijeti impoziciji svjetske vlade, uskače svjetska vojska, kao i sada. Sada imamo de facto svjetsku vladu – G8 i Međunarodnu zajednicu – kako demoniziraju svaku zemlju ili osobu, kao npr. Siriju i Gadafija. I što sada? Šalju dečke tamo! Da srede cijelu zemlju, kao što su to naravno napravili u Libiji, a to je napravila svjetska vojska, NATO. Toliko smo blizu toga što oni žele – oni de facto imaju situaciju na licu mjesta koja se upravo događa, samo što još nije službena. Kao i s ostalim stvarima, ta svjetska vlada neće biti svjetska vlada za svijet, već za one koji upravljaju svjetskom vladom. Na primjer, kako možete imati situaciju tzv. slobodnih i otvorenih Ujedinjenih Naroda, kad postoje izvjesne zemlje koje su stalne članice UN Vijeća za sigurnost. Pa, tko daje Velikoj Britaniji pravo da bude stalna članica Vijeća za sigurnost, da diktira napredovanje ove proklete invazije? Kako to možete činiti? To je smiješno! Stvar je u tome, da je ova klika do vrlo visokog stupnja, ne posve, niti poput toga, ali u veoma velikom opsegu, ustvari smještena u Londonu. Dakle, to je tajno društvo uselilo Veliku Britaniju prije mnogo vremena, a kao rezultat toga smo imali Britansko carstvo. To nije bilo carstvo britanskoga naroda, već carstvo tog tajnog društva smještenog u Britaniji, a sada zbog iste, aktualne situacije, ta Britanija ima suludo pravo da bude u Vijeću sigurnosti. Mislim, što se događa? 60 milijuna ljudi! Britanija ima 60 milijuna ljudi! Duge zemlje imaju daleko više stanovnika, zbog čega je Britanija u Vijeću sigurnosti? Zbog tajnog društva, u velikom razmjeru, a tu je očito i Amerika kao velika zemlja tajnog društva i ima trajno mjesto.

JAKOB GOLDSTEIN: Izgleda da to tajno društvo ništa ne ometa, imaju svoj scenarij, i svi možemo pred svojim očima promatrati taj teatar. Te su promjene brze i postaju sve brže, ljudi uopće ne stignu pratiti promjene, jer se događaju tako brzo.

DAVID ICKE: To je veoma dobro pitanje, i sam sam to primijetio, na mom se website-u svakodnevno objavljuju aktualne vijesti o ovome što se događa u svijetu, i ja ih svakodnevno prolazim, sam ih mnoge šaljem u objavu, i dok putujem, imam ljude koji ih objavljuju za mene, to je velik posao. I kako ih svakodnevno prolazim, čak i ja, nakon toliko godina, pomislim - kvragu, ide tako brzo, zar ne? To je zbog jednostavnog razloga, svaki puta kad centralizirate moć, prebacujete sve više moći od većine k manjini, ali isto tako čim više moći imate u centru, centralizacija je sve brža, i zbog toga se sve odvija sve brže i brže. Pri određenim točkama, Rubikonima, odjednom možete moć centralizirati brzinom svjetlosti, a jedna od njih u EU je Lisabonski sporazum, koji je u osnovi brzo izbrisao malu količinu kontrole i ravnoteže nad moći izvršne vlasti u Bruxellesu koja je čak i tada bila mala. A ono što se događa sada, dok mi razgovaramo, jeste kombinacija Merkelove i Sarkozyja koji taj sporazum sada žele mijenjati, ne bi li dozvolili stvari koje čak ni taj sporazum nije i ne dozvoljava! To je ta duboka integracija o kojoj pričaju. Dakle, u Europskoj Uniji nas vode do točke u kojoj način na koji se moć centralizirana neće razlikovati od načina na koji je bila centralizirana u bivšem SSSR-u. Postoje disidenti, ne samo sada, već ranije tijekom procesa, koji su dolazili na zapad iz bivšeg SSSR-a i govorili kako EU nije ništa više od SSSR-a, a briselsko povjerenstvo nije ništa drugo do Politbiro.
I što su učinili, vidite, imaju Europski parlament u Strassbourgu, što je samo izgovor da bi EU zvali demokratskom. Ustvari Europski parlament nema moć, kako god mu bilo ime – kad pogledate snimke na kojima se pojavljuje Manuel Barosso i onaj komični čovjek Van Rumpoy – arogancija s kojom se ophode prema izabranim ljudima je izvanredna! Jednostavno je potpuno otresita! I to je zapravo odnos između neizabranih tamnih odijela i takozvano izabranog parlamenta. Oni tamo moraju biti, jer kad ih ne bi bilo, ljudi bi shvatili da to nije demokratska institucija, a k vragu, shvati će to ubrzo ionako, zbog snažne centralizacije moći koju sad zahtijevaju.

JAKOB GOLDSTEIN: Koristite jedan termin, „totalitarističko šuljanje“. Gdje je granica kada to šuljanje prestaje biti šuljanjem? Jesmo li došli do toga?

DAVID ICKE: Da, šuljanje postaje sprint. Apsolutno, imate totalitarističko šuljanje o kojem sam govorio jučer. Idete koliko god možete daleko, čim brže, ali bez da idete tako daleko i tako brzo da namamite previše ljudi u to. To je ono što su radili. Ali, tada dolazi do točke kad ste akumulirali toliko mnogo moći u centru, da počinjete osjećati da ste prekoračili liniju gdje vas se može zaustaviti. I tada – to više nije šuljanje – to je sprint do cilja! Znate, oni pokreću događaje tako brzo, naročito u Europi, jer su potpuno svjesni toga da se čovječanstvo počinje buditi prema toliko mnogo stvari prema kojima su donedavno bili uspavani. Ono što pokušavaju učiniti, jeste uspostaviti tolike policijske države, strukture, kao i supresije i cenzure (najmanje na internetu); oni mogu biti u, kako oni to doživljavaju, neosvojivoj poziciji prije nego dođe do buđenja, budući je tu točka kad će masa moći djelovati na njih, oni grade obrambeni sustav! Sav taj nadzor, sve te kamere, sve te baze podataka, one nisu za obične ljude, za one koji znaju da s njima neće biti problema u svakom slučaju, to sve je za ljude kojima je dosta, koji shvaćaju što se događa. Znate, u knjizi „1984.“ Georgea Orwella, koja je napisana iz poznavanja plana, a ne iz čiste mašte – policijska država, big brother, nisu bili namijenjeni čovječanstvu općenito, već za ljude koji su se budili, njihov je nadzor tražio ljude koji su se počinjali buditi, oni su bili meta, nitko drugi. To je poput ovoga: kad ljudi dostignu razinu da to uspijevaju prozrijeti, ideja je da oni tada nikuda ne mogu otići, a da ne budu pod nekom vrstom nadzora, budući sistem zna gdje su i što rade cijelo vrijeme. I tada, kažu u svojim spisima, poanta priče tek dolazi. Ne mislim da smo daleko od toga, neki kažu da smo već tu, na točci kad će ljudi jednostavno nestajati!

JAKOB GOLDSTEIN: Kao u SSSR-u...

DAVID ICKE: Da, upravo tako. Prošli tjedan imali smo situaciju u Americi da je uveden zakon koji dozvoljava američkoj vojsci da uhiti bez optužbe ili suđenja, bilo koga, bilo gdje u svijetu, uključujući američko domaće tlo, kako to nazivaju, i da ga drže na neodređeno vrijeme bez optužbe ili suđenja. I tako se uvodi struktura koja omogućuje ono o čemu govorimo. U Americi postoji takav akt koji brani vojsci unutarnje prisilno nametanje zakona, ali, oh, koga briga za to! Sad vidimo širom svijeta, da oni osjećaju kako su tako nedodirljivi i moćni, da mogu jednostavno osmisliti zakon kako im se svidi! I prihvatiti taj zakon ili ga ne prihvatiti, po vlastitom nahođenju. I ponekad se pitamo, mislim – dolazi do masovnog buđenja, ne pričam o tome, zaista dolazi. Kad sam bio na mjesto koje se zove Golden Coast u Australiji, koje čak nije niti grad, i pojavi se dvije tisuće ljudi, znate da se nešto događa. Ali, gledam u one koji su još u tvrdom snu, i pitam se koliko se toga još treba dogoditi pred njihovim očima prije nego shvate da se nešto događa. A zbog toga jer mediji igraju jednu od zaista glavnih uloga u svemu tome. Imamo mainstream medije, ali ukoliko bi oni bili na ikakav način povezani s definicijom novinarstva, ništa od ovog ne bi funkcioniralo, ništa. Jer bi vlade morale davati izjave, davali bi nam lažna objašnjenja za terorističke napade, a pravi bi novinari to istraživali. Tako da, kad imate situaciju gdje je službena priča o 9.11. toliko, do same krajnosti suluda i smiješna, raširena posvuda, i kad pogledate bilo koje novine, televiziju ili radijsku stanicu – bilo gdje u svijetu – kad govore o 9.11. pričaju samo službenu priču. Tu je ta suluda ideja da su upucali Bin Ladena u Pakistanu. Usput, vod marinaca, za koju se smatra da su to 'učinili' – velik broj njih je poginuo ubrzo nakon tog,a nakon što im je oboren helikopter. Znate li što? Američka vojska nikada, osim ukoliko su na to prisiljeni, ne priznaje da je bilo koja od njihovih borbenih letjelica – avion, helikopter – oboren. Uvijek kažu da je stvar u prijateljskoj vatri ili u mehaničkom kvaru. Izašli su s pričom da je helikopter marinaca oboren od strane talibana, to inače nikad ne bi priznali! To su učinili da bi pružili priču za prikrivanje.
Osama Bin Laden nije ustrijeljen, umro je 2001. od Marfanovog sindroma, po glavnom insideru. Grupa marinaca, koja ga je navodno ustrijelila, vrlo dobro je znala da oni to nisu učinili i stoga su bili opasni da to ne izađe u javnost. Tako se to radi, ti su ljudi potpuno nemilosrdni. Nitko nije nezamjenjiv, svi su potrošni, zbog cilja prema kojemu ti bolesni ljudi guraju svijet. Pogledajte priču Bin Ladena, kako su ga ustrijelili, a kada pitate gdje je tijelo, odgovaraju: „Ne, sahranili smo ga u moru prema muslimanskim običajima, a sahranili smo ga prije nego smo vam rekli da je ubijen“. Onda kažete: „OK, pokažite nam fotografiju tijela.“ i dobijete odgovor: „Ne, nećemo pokazati sliku“. A to je zbog toga što ih nemate! Onda imamo klasičnu fotografiju Obame, Clintonove i ostalih, koji kao napeto gledaju navodnu snimku za koju nam je rečeno da je snimak uživo, i nakon nekoliko dana su morali priznati da nije bilo snimka pucnjeve uživo, znate li zašto? Zato jer pucnjave nije niti bilo! Pa, što su Obama i Clintonova gledali?! Bila je to očito namještena fotografija! Što želim reći , jeste da ako tražite ikakav izvještaj od bilo koje mainstream TV ili radio kuće, dat će vam službenu priču kako je Bin Laden upucan u Pakistanu! Kad se radi o toj razini neistraživanja, nenovinarstva o tako važnim stvarima kao što je 9.11. i o tome što se dogodilo Bin Ladenu, vidite te tapete laži i ponavljanja službenih priča bez istraživanja, a što je slučaj u svakoj zemlji, dan za danom. Kad su nam rekli za oružje za masovno uništenje u Iraku, kako bi mogli osvojiti i poklati skoro milijun ljudi. Jednostavno su lagali kako bi mogli osvojiti zemlju, to je jednostavno apsurdno! Kako sam jučer rekao, određen broj ljudi s ovog područja će znati o kome govorim, o bivšem NATO-vom zapovjedniku Wesleyu Clarku, koji je u intervjuu 2007. rekao da mu je u danima oko 9.11.2001. rečeno da će se napasti Irak. Deset dana nakon toga došao je istom službeniku i pitao ga što je s invazijom na Irak, na što mu je ovaj odgovorio: „ Sad je mnogo gore, upravo sam dobio dopis iz Ministarstva obrane, napad će podrazumijevati još sedam zemalja“. I imenovao ih je: Libija, Iran, Somalija, koja je sad pod napadima dronova od strane Amerikanaca. I stoga, ono što se sada događa u svijetu jeste drečavo očito, nije slučajno, oni slijede scenarij. A ja zaključujem da novinarstvo širom svijeta u mainstream medijima koji imaju velik pristup ljudima, ima načina da to učini! Zašto to ne učine? Zato, jer mainstream novinarstvo ne postoji radi toga, nije tu da nam kaže što se događa u svijetu, tu je zato da nam pruži verziju onog što se događa, što nam pomaže da vidimo svijet na način koji nas dovodi do toga da reagiramo na određeni način, da omogućimo planu da se razvije. Drastično očito, mislim, i tako jednostavno – ljudi misle da je svijet kompleksan, a zapravo nam se samo čini da je kompleksan u načinu na koji nam je prikazan, a način na koji je ustvari strukturiran i na koji je pogonjen iza scene, jest veoma jednostavan. Jer, da nije jednostavan – ne bi funkcionirao.

JAKOB GOLDSTEIN: S druge strane imamo kaos, koji je višerazinski. Mnogo ljudi je hipnotizirano i ne žele vidjeti ništa, a s druge strane postoji buđenje, i ta je razina prisutna u SAD-u s Occupy prosvjedima, Londonu... Postoji li distinkcija između pravog buđenja ljudi i proizvodnje i brendiranja tih prosvjeda. U kojem su omjeru ti prosvjedi stvoreni od elite?

DAVID ICKE: Da, to je veoma dobro pitanje, pisao sam o tome članak prije nekoliko tjedana. Vidite, koristimo izraz „buđenje“ a to nije buđenje, jer to će biti buđenje iz transa u ovoj programiranoj verziji stvarnosti u kojoj svi živimo. Buđenje je uvelike preširoka definicija, jer postoji buđenje spram toga kako se to odigrava, u detalje, i postoji buđenje na način: „Ovo je robovski sustav, ne želim to više!“. Postoji ogromna razlika između toga – postoji razlika od buđenja u tvom privatnom domu spram ovoga što se ustvari događa u svijetu, od toga da izađeš vani i da se uključiš i pokušaš nešto napraviti u vezi toga. U najširem značenju riječi buđenje znači da svijet nije onakav kakav smo mislili da jeste. A buđenje koje dovodi do stvari koje djeluju na to što se događa – od toga smo još jako, jako daleko. Za mene, odgovori leže u tome da otklonimo svoj prešutni pristanak prema tome. Kada pogledate sustav, on može funkcionirati samo uz prešutni pristanak ciljane populacije. Prosvjedovanje je u redu, ali moram djelovati na način na koji sustav funkcionira. Jedan od velikih Rubikona koji moraju biti prijeđeni, jeste da ljudi koji su unutar sustava, koji su pijuni sustava, uključujući ljude poput policije, prestanu provoditi blatantno porobljivane ljudi. Bilo je u Americi slučajeva slanja policije da rastjera prosvjednike, i policija je odbila! Rekli su: „Ne, za to nema opravdanja, za time nema potrebe, oni nisu problem.“ Tako, to je to što trebamo, trebamo doći do tih situacija, trebamo te ljude u uniformama i na administrativnim položajima u vladama da shvate da grade zatvore za svoje obitelji, svoju djecu i svoje unuke!
Primjerice, preko posrednika me kontaktirao jedan insider, rekavši da za nekoliko godina ide u mirovinu, i rekao bi mi sve kad ode u mirovinu, jer je nekoliko dana prije toga promatrao svoje unuče kako umire, i pomislio, kakav je to svijet u kojem bi živio? Ako se to dogodi. Otad me nije kontaktirao. Nije važno što ćeš biti umirovljen tek za dvije godine, trebaš objaviti sada sve što znaš, ako je to važno da shvatimo što se događa. To je ostvarenje koje trebamo, da piramida strukturirane kontrole implodira unutar sebe, jer, opet, ako pogledate piramidu, moć piramide je u njenoj bazi, koja drži onaj vrh. A baza piramide su ljudi koji imaju obitelji, koji će zaprepašćujuće i užasavajuće biti pod utjecajem te strukture ako joj se dozvoli put kojim ona želi ići. Tada će ljudi morati pogledati svojoj djeci i unucima u oči i pokušati se opravdati njima, da su svaki dan imali udio u svemu tome. Dugo vremena je postojala točka do koje su takvi ljudi imali izgovor da nisu znali što se događa, „nismo znali što radimo“; a sada više nema izgovora, jer u opticaju je dovoljno informacija. Da potpuno raščistimo, postoji cijela lista tema, možemo debatirati o detaljima, temama koje su prokleto drastične, eklatantne, tako da sad više nema izgovora. Također, u vezi prosvjeda – moramo prestati prosvjedovati van kostura sistema, spram „danas jesi – sutra nisi“ političara, ne, prestanimo s tim! Moramo identificirati inženjere, ljude koji djeluju u sjenama, Kissingere, Georgeve Sorose, Zbigniewe, Brezinskije… nije teško naći te ljude, a, naravno, postoje i hrvatske verzije njih. Nije teško naći gdje se ti ljudi pojavljuju u javnosti. Moramo se pojavljivati u velikom broju, i gdjegod ti ljudi išli, moraju se suočiti s time. Na miroljubiv način, ali u smislu da mi to nećemo trpiti. Djelovati na njihove živote, jer oni nemaju problema s naftaškim političarima protiv kojih se prosvjeduje, njima je svejedno. A George Soros, taj užasavajuć čovjek, ne rabim tu riječ veoma često, jer se prečesto upotrebljava, taj zao čovjek koji je odgovoran za toliko smrti i uništenja u svijetu, da ne spominjem njegove manipulacije financijskom situacijom, što je izazvalo kaos u nekima od najsiromašnijih zemalja na svijetu, taj čovjek ne bi smio napuštati svoj dom bez da ga se proziva od mjesta do mjesta, putem kojim ide. Trebali bi proganjati i proganjati tog tipa i razotkriti ga.

Postoji čovjek u Americi, Luke Rudkowski. Upoznao sam ga, veoma predan, mlad momak, baš čovjek kakvog trebamo. On se specijalizirao za razbucavanje javnih događaja, govora i sličnog, u kojem ti likovi sudjeluju. Ima kameru, i ispituje ih, budući to ne želi nitko do mainstream medija, zaista ga trebate vidjeti! Te moćne ljude, kad im taj čovjek koji ima kameru postavlja pitanja koja im nikad prije nisu bila postavljena. S malim dečkom u kratkim hlačama - nemaju pojma što bi. Učinio je to Blairu, Jacku Rotchildu, Larryju Silversteinu - koji je do grla u priči oko 9.11. On je jedan od dvojice, koji su uzeli u zakup WTC u ljeto 2001. On je ugovorio enormno uvećanu policu osiguranja za slučaj terorističkog napada, jer je znao da će se dogoditi. Najmanja je činjenica da je Larry Silverstein sa svojom obitelji doručkovao u restoranu na vrhu Blizanaca doslovno svako jutro, izuzev 9.11.2001. i, prema riječima jednog od njegovih tjelohranitelja, koji je imao suosjećanja spram onog što je učinjeno, Silverstein je zaprimio poziv toga dana u autu. Dakle, čak i ljudi poput njega, koji znaju toliko mnogo, budu izuzeti od detalja. To je tako žestoko učinjeno: bili su u autu na putu na doručak u WTC, kad je primio poziv da ne ide tamo. Nakon poziva je frenetično zvao svoju obitelj da ih zaustavi. Kasnije, nakon napada, na pitanje kako baš taj dan nije bio na doručku, izjavio je da je kasnije naručen na pregled kod dermatologa! Kako to volim, kako to volim! A ono što Luke radi, odlazi na mjesta gdje se oni pojavljuju u javnosti i stjera ih u rupu sa svojim pitanjima! Ima jedan snimka koju mi je pokazao prije nekoliko tjedana kad sam bio u New Yorku, nije još na mreži, na kojoj Kissinger drži govor. Kad se Luke pojavio na pozornici, čineći se pritom kao običan novinar i počeo mu postavljati pitanja, Kissinger nije imao kuda otići! Bježi od momka u kratkim hlačama – izišao je vani, u svoj auto s vozačem, a iza njega je, na filmski način, Luke je pozvao taksi i viknuo vozaču: „Prati taj auto!“. I pratio ga je do mjesta gdje je Kissinger stao, a kad je ovaj izišao iz auta, ugledao Lukea, rekao mu je: „Pa upravo sam Vas ostavio iza!“. To je duh koji trebamo, ali ne samo jednu osobu, trebamo značajan broj ljudi, cijelo vrijeme, da proganjaju ) te ljude, ne samo da ih proganjaju, već da, koristeći kamere rasvjetljavaju činjenicu da su ti ljudi projektanti sustava. Vidite, oni nisu navikli na to, navikli su da su ljudi potpuno zastrašeni njima i da ih radi toga puštaju na miru. Ne bi trebali biti zastrašeni tim jadnim ljudima, trebamo ih pogledati u oči, to je ono što trebamo. Mi možemo rasvijetliti političare koji su samo marionete, ali nakon njih će doći druge. Mi moramo doći do te sile, izvora koji kontrolira stranke, koja god da pobijedi u državi. Ta sila uvijek kontrolira sve iz sjene, to je ono što trebamo identificirati. Istaknuti stupovi obitelji Rotchild i Rockefeller ne bi trebali moći napustiti svoj dom bez da budu izazvani. Bilo kuda krenuli – to je ono što trebamo napraviti. Oni na to nisu navikli, ne mogu se nositi s time!

JAKOB GOLDSTEIN: Možete li pojasniti svoje viđenje vrha piramide i okultne pozadine?

DAVID ICKE: Pojednostavljeno govoreći, da ne ulazim u detalje, jer bez mnogo objašnjavanja: ne možemo objasniti bizarno u osnovi, postoji razlog zašto se određene krvne loze u znanoj povijesti doživljavaju kao drugačije od ostatka populacije, to je ono što zovemo kraljevske krvne loze. Što je to? Toliko je stvari koje su dio života, koje su tu, ali ih ne primjećujemo. Što su te aristokratske krvne loze? Zbog čega se nazivaju aristokratskim i kraljevskim? Što se želi reći - time da su različiti od ostatka populacije? To je stoga što oni jesu različiti, oni su genetski različiti. To sam objasnio u jednoj od svojih knjiga, to je tako važan ključ za razumijevanje svijeta i zašto ta klika čini ono što čini, i ima politiku nanošenja takvog užasa cjelokupnoj populaciji. To je zbog toga jer im je iz njihovog genetskog sustava osobnosti izbrisana mogućnost suosjećanja s posljedicama njihovih djela na druge. Kako netko može zlostavljati dijete nasilno i seksualno, ako posjeduje ikakav trag empatije? Kako netko može bombardirati Sirtu i Tripoli znajući za užasne posljedice po civile ako ima jedan gram empatije? Ovo je ključan faktor koji razlikuje te krvne loze od većine ostatka čovječanstva. A to znači da nemaju sigurnosni mehanizam ljudskog ponašanja koji omogućava da se stavite u položaj onoga koga zlostavljate. Ukoliko nema emocionalne svijesti o posljedicama bilo kojeg čina, onda više nema granica.
To godinama govorim ljudima - ne procjenjujte te ljude po onome što biste vi napravili, jer niste isti. Kao rezultat toga tu su 9.11., invazija na Irak, štogod, bez emocionalnih posljedica! U svojoj novoj knjizi koja izlazi u siječnju, definiram zlo kao krajnju razinu ignorancije. Ii se ljudi smiju... jeste li vidjeli video isječak Hillary Clinton kad je saznala da je Gadafi ubijen? Sjedi i smije se – „Došli smo, vidjeli smo, umro je!“ Ta bešćutnost. Ta razina bešćutnosti je zanemariva kad se usporedi s bešćutnosti koju imaju u privatnosti. Kako možete, s funkcijom empatije, hladno slomiti ekonomiju Europe – sa svim strašnim posljedicama, kao što su izgubljeni domovi, životi, oskudica – i znati da će se to desiti. Ti su ljudi onkraj bolesti – tako možemo shvatiti s čim imamo posla. Tada možemo shvatiti da će oni učiniti što je neophodno. Da privedu svoj plan. Nemaju granica, uopće ih nemaju. Jedini zločin koji si međusobno mogu priznati jest to da budu razotkriveni, da se za njih sazna. Sve ostalo prolazi.

JAKOB GOLDSTEIN: Za običnog čovjeka je veoma teško razumjeti koncentracijske logore u 2. svjetskom ratu, a mnogi govore da nam je sada 3. svjetski rat pred vratima. Koja bi bila svrha svrha 3. svjetskog rata i što bi trebalo uslijediti nakon što završi?
DAVID ICKE: Brojne su namjere, ovisi samo koliko duboko želite ići. Ideja da imamo tri svjetska rata jest ta da se svjetsko društvo transformira iz onog što je bilo prije prvog svjetskog rata u centraliziranu diktaturu. Prije svega, ne možete imati diktaturu svjetske vlade kad imate supersile, koje bi vam mogle financijski i vojno reći ne. Zbog toga se Amerika sustavno financijski uništava. Kad su zadnjih par dana objavili da su otkrili da je iz federalnih rezervi izvučeno 7 trilijuna dolara kao novac za saniranje američkog bankovnog sistema, ljudi su pomislili: „O, moj Bože, to je strašno, to je apsurdno, oni su ludi!“. Pa, ludi su, jer ih nije briga za Ameriku, njihova je ideja da unište američku ekonomiju – otisnete 7 trilijuna dolara i izbacite ih van. Stoga, kad ste upoznati s planom – mislim, ti ljudi jesu ludi i to što čine je bolesno – ali, oni vole kad ljudi misle da je nešto učinjeno radi birokratske nesposobnosti, jer to prikriva činjenicu da je nešto učinjeno proračunato. Trilijuni dolara godišnje ulupani u vojsku, dok je Amerika na ulicama. Ali to nije američka vojska, nego vojska tajnog društva koju plaća američki narod.

Usto izvozite proizvodnju i mnogo drugih poslova u ogromnoj količini u Kinu i Daleki istok, i odete u Kinu i pitate za pozajmicu da prikrijete činjenicu da se američka ekonomija ne pokriva, jer su svi proizvodni poslovi prebačeni negdje drugdje. I ponovno, kad sagledate sve to, vidite da je to suludo – ukoliko mislite da je američka vlada ta koja služi američkome narodu, ali kad shvatite da služi planu tajnog društva da uništi Ameriku financijski i vojno, tada savršeno, dovraga, ima smisla. Stoga, uvesti Ameriku u rat, jer to bi, naravno, bila dominantna sila unutar NATO-a u konfliktu – u rat sa supermoćnim ili srednje supermoćnim silama kao što su Rusija i Kina, doveli bi do toga da se te sile međusobno unište. Spomenuli ste malo ranije veoma točno – sve su ove stvari samo šibice za potpalu – ekonomska katastrofa, rat, sve to. To se čini jer oni žele pogoditi ljudsku populaciju s toliko traumatičnih događaja tako da postanemo otvoreni svakoj sugestiji – to je kontrola uma zasnovana na traumi. Kad se ljudi podvrgavaju takvoj kontroli, dovedu se u stanje potpuno mentalne, fizičke i emocionalne iscrpljenosti, jer dobro znaju da je netko u takvom stanju izuzetno sugestibilan. Oni u koracima žele iscrpiti veći dio ljudske populacije tako da postanu sugestibilni. Žele u stanju nakon rata ponuditi novu strukturu – bit će to struktura njihove nove globalne kontrole. Reći će, trebamo jednu svjetsku vojsku, jer tada neće biti rata, ali – tu postoji drugi plan, s dubljim objašnjenjem za koje bi trebalo mnogo više. Zasigurno postoji plan da se promijeni atmosfera planete, na način da se ozračuje do zamašnih razina. Jeste li znali, da su američki znanstvenici izazvali nuklearnu eksploziju u radijacijskom pojasu Van Allen. Jedna je osoba rekla da samo to, u financijskom smislu, košta trilijune dolara. Ta je eksplozija uzrokovala toliko ogromne količine radijacije u Van Allen pojasu da, kad avioni prolaze kroz taj pojas, motori moraju raditi s dodatnom snagom radi toga što je pojas toliko prorijeđen. I , koliko ljudi zna da je došlo do eksplozije u Van Allan pojasu? Oni su nadaleko uvećali obim radijacije u tom pojasu, i stvorili nove Van Allan pojase. Već desetljećima oni idu za time da povećaju količinu radijacije na Zemlji. Namjerno su učinili to u Fukushimi, što je imalo fantastičan utjecaj na radijaciju u atmosferi. A, za vrijeme hladnog rata – jedna od stvari koja je proizvela hladni rat jeste masovno povećanje nuklearnog naoružanja. Imamo Izrael, koji za svoju veličinu ima ogromnu količinu nuklearnog oružja. Pa Kinu, koja je nuklearna sila, naravno. I ovaj treći svjetski rat, ukoliko dopustimo da se dogodi, bit će nuklearan.
Oni će enormno povećati radijaciju na planetu – jer ako idemo zaista mnogo dublje u sve to – jedan od razloga zbog kojeg ti entiteti ne mogu djelovati u našem svijetu koji možemo vidjeti, jeste što im atmosfera ne odgovara. Žele ju učiniti prikladnijom za sebe. To uključuje masovno ozračivanje atmosfere. Usto, što stoji u njihovim spisima, žele reducirati ljudsku populaciju na najviše milijardu ljudi. Znaju, da će kad uvelike ozrače atmosferu mnogo ljudi jednostavno umrijeti od radijacije. Ali znaju da će značajan broj ljudi mutirati da bi bio u stanju to preživjeti, a to su krvne linije koje oni žele zadržati tako da bi im ovi mogli služiti kao robovi u ozračenoj atmosferi koja im omogućava da se manifestiraju i otvoreno žive. Ali do vremena kad se to dogodi, žele strogo strukturirano mjesto kontrole gdje, tko god da se rodi, nema ideju da oni postoje. Tako da će im nuklearni rat služiti u točno određenu namjenu. Znate, upoznao sam jednu gospođu u Britaniji devedesetih godina, zove se dr. Kitty Little, radila je za vladinu agenciju za nuklearno naoružanje kao stručnjak za nuklearno oružje, i 1993. godine mi je rekla da su Rotschildi željeli preoteti nuklearnu industriju. Pogledajte Fukushimu, ta smiješna mjesta gdje su smještali nuklearna postrojenja, kao u Americi u područjima tektonskih rasjeda... Postoje dva izvještaja, jedan je američki, mislim od AP-a, o iznimno propadajućem stanju nuklearnih postrojenja u Americi, koja usto razotkrivaju razne regulative uvedene od strane države o tim postrojenjima. S jedne strane, te stvari izgledaju suludo, ali budući im je u cilju ozračivanje atmosfere, bit ću iznenađen ako se još jedan nuklearni incident ne pojavi. Sad kad sam bio u Australiji, upravo su objavili da imaju ogromnu količinu radijacije, s kojom je izvjesno da nema pomoći, a koju ne mogu objasniti (smije se). Pogledajte Fukushimu – s Japanom je gotovo, gotovo. Kad ste toliko blizu izloženi stalnom izvoru izvanredne razine radijacije, sve do danas, nemate šanse. Japan je gotov. Namjerno. Jer, imaju tu HAARP tehnologiju na Aljasci, i srodne tehnologije po svijetu, koje mogu utjecati na micanje zemlje, posebice na ranjivim područjima. Izbacivanjem fokusiranih, nevjerojatno snažnih radiovalova do ionosfere i onda nazad usmjerenih na zemlju – tako da se tu radi o klimatskim ratovima. HAARP može uzrokovati ekstremne vremenske neprilike, a ljudi kažu: ma ne, čekajte – potpisani su međunarodni klimatski sporazumi o tome da se ne manipulira klimom! Ako postoje sporazumi da se to ne radi, to znači da za to postoji mogućnost! Uzmimo za primjer filmove o Jamesu Bondu, s moćnim luđacima s tehnologijom ne nekom vražjem otoku – koji ucjenjuju svijet - eto, imamo ljude koji drže cijele zemlje u šaci i kažu: „Dovraga, učinite što vam kažemo ili ćete imati prokleti masivni zemljotres!“. Ili ćemo vam uništiti zemlju klimatskim ekstremima. Naravno, da to učinite, trebaju primjer kojim će pokazati što mogu, a s Fukushimom imaju primjer. Jer ljudi koji trebaju za to znati, znaju da je Fukushima namjerno ciljana. Želite li nam reći ne? Pogledajte Fukushimu. To se događa kad pogledate povijest 2. sv. rata, nije bilo potrebe da se baci atomska bomba na Hiroshimu i Nagasaki, jer već je bilo gotovo. Car se već bio složio s uvjetima predaje, koji su ostali isti i nakon što su bombe bačene. Sad su dovršili fazu plana koja se odnosila na 2. sv. rat. Sad želite ući u hladni rat. Zastrašili su ljude nuklearnim ratom, zato su ih bacili. Sve je to sustavno. Bi li ljudi bili zaplašeni nuklearnim ratom da im niste pokazali kako on izgleda? Ludo. Ali to se tako radi, sve je manipulirano. U svojoj sam knjizi napisao da je to sve zamišljeno toliko daleko unaprijed, da kad su gradili Blizance, znali su kako će završiti. Pogodite tko je dogovorio njihovu gradnju – David Rockefeller.
1986. godine, mislim, Herald Tribune international platio je za ogroman prikaz plamena koji drži Kip slobode, smješten povrh crnog pentagrama koji je iznad tunela u Parizu, skoro točno iznad mjesta gdje je poginula princeza Diana. I to je mjesto gdje ljudi sad iskazuju počast. To što su tada napravili – najavili su da će Diani odati počast u Parizu. Pazite, njujorški Herald Tribune je u vlasništvu obitelji tajnih društava! To ukazuje na to koliko je to sve detaljno osmišljeno. To je bilo 1986. godine, oni su znali čemu će to služiti. Znali su! Znali su da će je ubiti, ona je rođena da umre. Njen je otac bio sotonist, a ona je rođena na kraljevskom posjedu, igrala se s djecom kraljevske obitelji. Nazvali su je Diana, naravno po drevnoj božici Diani. Ona je bila samo žrtva. Ali usto su željeli i genetiku, donijela je Williama na svijet. Godinama prije upoznao sam ženu u Kanadi koja je radila s ljudima koji su sastavljali sporazum između Kanade i Amerike, a koji je bio preteča sporazuma o sjevernoameričkoj slobodnoj razmjeni. I, prije svega je rekla da su je nazvali da usred noći dođe u ured pomoći u uništavanju dokumenata koji su uključivali klauzule u ugovoru koji su bili povoljni za Ameriku a nepovoljni za Kanadu. Tako, tijekom jednog od tih jutara, vidjela je bioritamske tablice koje su prikazivale kad će tko u Kanadi biti na vlasti.. Sve je to bilo prokleto točno, to je ludo!

JAKOB GOLDSTEIN: Kako nam vrijeme ističe trebali bi intervju privesti kraju. Jedno pitanje koje nije neposredno vezano za Vaš rad: zanima me Vaš stav o permakulturnom pokretu, koji je sve širi u svijetu, a u Hrvatskoj je zadnjih nekoliko godina uzeo maha. Posebno iz razloga što permakultura pruža određenu nezavisnost manjim zajednicama i svojim svjetonazorom se potpuno razlikuje od aktualnog sistema?

DAVID ICKE: Mislim da je bilo što, što ljudima pruža nezavisan izvor hrane odlična stvar, ali isto tako da bilo tko, tko to primjenjuje mora biti svjestan da to neće moći raditi duže vrijeme, jer plan je, kao što sam jučer rekao, da se nametne svjetsko ministarstvo za hranu, koje bi kontroliralo cijeli lanac hrane, diktirao što će biti u hrani itd. Hrana će biti puna droga, što je dio procesa da vas se učini podložnima i robom. Svejedno kuda idem po svijetu, viđam ljude kako pokreću mala imanja, ta je pojava u porastu i u Americi, gdje su ljudi, koji uzgajaju hranu u svojim vlastitim vrtovima, podložni raznim regulacijama i suzbijanju toga. Kad sam bio u Australiji, mali farmeri su se žalili da im je skoro nemoguće nastaviti s poslom. To je prije svega zato jer žele udružiti Veliku hranu i Veliki biotec, da bi dominirali lancem proizvodnje hrane. Čak i Monsanto, koji je iluminatski do prokletog nožnog palca, i odgovoran za GMO hranu, samo je odskočna daska za svjetsko ministarstvo hrane. Tako da sve što to tajno društvo ne želi, a ne žele uzgajanje vlastite hrane, jeste dobra stvar. Sve što oni ne žele, jeste dobro za čovječanstvo. Znate, 1969. godine, čovjek koji se zvao dr. Richard Day, koji je bio insider Rockefellera, bio je glava planiranog roditeljstva, što je proizišlo iz Rockefellevog eugeničkog pokreta, radio je u bolnici u Americi, sazvao je sastanak pedijatara u Pennsylvaniji, počeo govoriti, i prije svega, od prisutnih je zatražio da isključe opremu za snimanje i da prestanu raditi bilješke, jer će im upravo reći način na koji će se svijet promijeniti. Zašto je to učinio, ne znam. Tamo je bio doktor, imenom Donnogan, koji je radio bilješke, i prije nego je umro 2004. godine, dao je seriju intervjua, objašnjavajući što je čovjek govorio 1969. godine. Uvrstio sam to u svoju posljednju knjigu, izvanredno! On opisuje svijet takav kakav jeste, opširno ga prikazuje 1969. godine i, znate li što je tada rekao? Da će uzgajanje vlastite hrane biti zabranjeno s izlikom da nije sigurno.

JAKOB GOLDSTEIN: Da, prije nekoliko dana su na Novom Zelandu uveli regulaciju vlastitog uzgajanja hrane.

DAVID ICKE: Upravo sam se vratio s Novog Zelanda, koji bi mogao biti najsamodostatnija zemlja na svijetu! Pogledajte veličinu, pogledajte potencijal zemlje za uzgajanje hrane! Ali, to bi značilo nezavisnost, a to je "prljava" riječ. Ali to se događa svugdje. Jedna od stvari koju je Richard Day najavio bila je ukidanje privatnog vlasništva. I sljedeća stvar koju je rekao, ne baš tako proročki, jer je 1969. godine znao da će se obistiniti, jeste da će djeca ići u školu duže, a znati manje.

JAKOB GOLDSTEIN: I za kraj, koja je Vaša poruka ljudima, pojedincu, što može učiniti u ovakvom svijetu?
DAVID ICKE: Pa, u Hrvatskoj je lakše nego u Americi, ili u Britaniji, gdje se radi o 300 odnosno 60 milijuna ljudi, mislim da ste mnogo bliže sustavu nego su to Amerikanci, gdje je od Amerikanaca sve udaljeno. Glavna stvar sada je to mjesečarenje u smrt Hrvatske putem priključivanja EU. To se mora zaustaviti. Ne govorim radi sebe, ja ne živim u Hrvatskoj, bila ona u EU ili ne, na mene ne utječe. Govorim to, jer mi je stalo do toga što vidim 4, 5 milijuna ljudi kako bivaju apsorbirani u to čudovište, crnu rupu iz koje se Hrvatska i druge zemlje više neće pojaviti. Hrvatska može zadržati svoju nezavisnost bar u granicama koje ima sada, i čak više od toga ukoliko ljudi shvate kako se Hrvatskom manipulira od strane svjetskog sustava. Ako možete zadržati svoje nezavisnost, tada je najmanje što imate velika mogućnost manevriranja, u pogledu smjera u kojem želite da vam zemlja ide. Jednom kad uđete u EU, tada je sa svime gotovo. Govorit će vam koliko banana treba biti u svežnju i takve stvari... To je potpuno ludo! Znate li, prije nekoji tjedan su u europskom povjerenstvu odredili da ljudi koji prodaju bocu vode ne mogu tvrditi da je voda dobra za dehidraciju! To su zaista napravili! Zaista su to napravili! Imate to i u nekim mainstream novinama. Dakle, to je to čemu sad Hrvatska gleda u lice! Prvo se razljutite i nešto učinite u vezi toga. Narod Hrvatske bi se zasigurno trebao razljutiti na činjenicu da je politička klasa u ovoj državi, o kojoj god glavnoj stranci da se radi, diktira svima drugima u državi kuda će država ići, i hoće li ova zemlja postojati ili ne, a na ovim izborima nije dan izbor između toga hoće li se ići u EU ili ne, jer ako se glavna stranka slaže s time da je to dobra stvar, to je prokleto smiješno! Ako se narod Hrvatske veoma brzo ne suoči s ovime, pokaže što misli i ne počne ometati događaje i počne raditi na tome da u zemlji informacije o posljedicama priključivanja EU slobodno teku, tada će vam zemlja završiti kao Grčka sada, a prema čemu idu neke druge zemlje... Mi sada u Britaniji imamo referendum, žele izaći vani. Hrvatski narod će požaliti do kraja svojih života ako se ne suoči s ovim mjesečarenjem. To mjesečarenje je poput onoga: „Svi prihvaćaju, to mora da je dobra stvar!“.
[Vrh] Go down
 
Laudate omnes gentes
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Društvene znanosti :: Politika-
Forum(o)Bir: