Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Romantika, romantika

Go down 
+2
Judina sestra
Nepenthe
6 posters
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Romantika, romantika Empty
PostajNaslov: Romantika, romantika   Romantika, romantika Emptypon ruj 07, 2009 5:14 am

Zabluda je da su sve žene romantične. Ipak, ne slažem se i ne vjerujem u to da je romantika danas nestala. Koliko ste vi romantične i što je za vas uopće romantično? in love
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Romantika, romantika Empty
PostajNaslov: Re: Romantika, romantika   Romantika, romantika Emptypon ruj 07, 2009 10:03 am

Nemam curu je napisao/la:
Zabluda je da su sve žene romantične. Ipak, ne slažem se i ne vjerujem u to da je romantika danas nestala. Koliko ste vi romantične i što je za vas uopće romantično? in love


Moj se odnos prema romantici razlikuje od onog stereotipnog, ukorijenjenog u društvu. Cvijeće, ruže, večerice i sve što ide u taj stereotip uopće nisu same po sebi romantične i mogu biti veoma neromantične. to je kao da imaš 2 prijateljice koje su super i misliš da su jedna za drugu, a one ne misle da je to to. meni je romantika osjećaj prvenstveno, koji se, prema mom iskustvu, desi najviše na početku veze (ne nestane dalje, samo je taj najviše) i predstavlja mi osjećaj na rubu duhovnosti (ne mislim na boga pritom Very Happy), ali međuljudske duhovnosti, pomiješan sa seksualnom privlačnosti i emocionalne vezanosti. pritom ne režiraju ljudi romantiku, nego romantika režira njih. neka neočekivana situacija, spoj svega i svačega. npr. baba i ja smo jedanput sjedile u jednom kafiću. već se jesmo emotivno vezale jedna za drugu. bio je sumrak i ja sam gledala reklamu ispred sebe, za neku pastu za zube. tip i ženska na njoj, naravno, smiješe se da im se vide zubi, i prikačeni kao radnici koji im čiste zube, lutke. ja sam, međutim, mislila da su to pravi ljudi. i rekla sam začuđeno: "pa šta im već nije završilo radno vrijeme?" , "čije?", pita ona. "pa njima, tu vise cijeli dan". ona se nasmijala na to moje tako lijepo, slatko, uopće ne rugajući se mojoj, u biti, gluposti. Very Happy i to mi je bilo nekako tako romantično. to sve skupa.
Romantika jest vrlo individualna. baš me zanimaju dalje odgovori. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Romantika, romantika Empty
PostajNaslov: Re: Romantika, romantika   Romantika, romantika Emptypon ruj 07, 2009 11:53 am

Jao, ja uopće nisam romantična i s godinama sve više postajem toga svjesna.
To mi je slatko na filmovima i kad drugi o tome pričaju.
Ja više volim spaljene siuacije pune iznenađenja-ne znam kako to dočarati What a Face
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Romantika, romantika Empty
PostajNaslov: Re: Romantika, romantika   Romantika, romantika Emptypon ruj 07, 2009 3:03 pm

juuuuuj, Sestro, totalno si me pogodina!! Smile
potpisujem sve što si rekla....
isto sam imala neku situaciju, sjedili smo draga i ja, jednosg sasvim običnog glupo dana u moj sobi, ali bilo nam je romantično I love you
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Romantika, romantika Empty
PostajNaslov: Re: Romantika, romantika   Romantika, romantika Emptyčet ruj 10, 2009 7:16 am

Nisam romanticna.Tocnije, mislim da imam jako uvrnut smisao za romantiku,pomalo bolestan i stvarno su mi gluposti romanticne.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Romantika, romantika Empty
PostajNaslov: Re: Romantika, romantika   Romantika, romantika Emptyuto ruj 29, 2009 6:14 am

Slažem se da je romantika osjećaj, a ne set of rules. Npr., crvene ruže. What's so special about them? Kad imaš rođendan, dobiješ crvenu ružu. Kad je Valentinovo, kupuju se crvene ruže. Kad netko umre, bace mu crvenu ružu u grob. Svagdje se koriste. Nijedan romantičan film ne može proći bez njih. I don't like them! Dalje, "vođenje ljubavi na pješčanoj plaži" - tamo gdje more dodiruje/zapljuskuje obalu. I onda te rak ugize za guzicu - baš "romantično"! Laughing
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Romantika, romantika Empty
PostajNaslov: Re: Romantika, romantika   Romantika, romantika Emptyuto ruj 29, 2009 8:05 am

Nemam curu je napisao/la:
I onda te rak ugize za guzicu - baš "romantično"! Laughing

Crno je dole

U noci, na plazi sijaju pikavci,
talasi pice po obali,
oko nas deru se zrikavci,
jedno smo drugo probali.
Sijaju zvezde sa nebeskog svoda
kako da budem romanticni junak,
oko nas prljava, smrdljiva voda,
iz guze cistimo pesak i sljunak

affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Romantika, romantika Empty
PostajNaslov: Re: Romantika, romantika   Romantika, romantika Emptyuto ruj 29, 2009 11:35 pm

Slazem se sa Judinom sekicom Smile romantika se sama dogodi, ne moze se iscenirati, to onda ispadne ucviljeno.
Mozemo mi iscenirati neku situaciju, al ne mozemo znati da li ce ispasti romanticno ili ne.

Meni je osobno sa Samo zato. svaki dan romantican, od kad progovori (fala bogu tek oko podne lol! ) pa dok se ja navecer ne srusim u nesvijet Smile
Čak mi je i odlazak u McDonalds sa njom romantican.

Jednostavno smo obje jako romanticne, pa tako i zivimo, sve nam je ruzicasto Smile))
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Romantika, romantika Empty
PostajNaslov: Re: Romantika, romantika   Romantika, romantika Emptysri ruj 30, 2009 12:51 am

baba s kolačima je napisao/la:
Nemam curu je napisao/la:
I onda te rak ugize za guzicu - baš "romantično"! Laughing

Crno je dole

U noci, na plazi sijaju pikavci,
talasi pice po obali,
oko nas deru se zrikavci,
jedno smo drugo probali.
Sijaju zvezde sa nebeskog svoda
kako da budem romanticni junak,
oko nas prljava, smrdljiva voda,
iz guze cistimo pesak i sljunak

affraid

Lepa pesmica, drugarice babo! Laughing Je li tvoja ili...? Smile
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Romantika, romantika Empty
PostajNaslov: Re: Romantika, romantika   Romantika, romantika Emptysri ruj 30, 2009 4:32 am

Nemam curu je napisao/la:

Lepa pesmica, drugarice babo! Laughing Je li tvoja ili...? Smile

I wish... in love
Riblja čorba, Crno je dole. Preporučam wisdom
[Vrh] Go down
Sponsored content





Romantika, romantika Empty
PostajNaslov: Re: Romantika, romantika   Romantika, romantika Empty

[Vrh] Go down
 
Romantika, romantika
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sladunjavost vs. romantika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: