Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Seks i prijateljstvo - da ili ne?

Go down 
+7
nivescelzijus
aaaa
malena20
Judina sestra
afrathevamp
Uh Huh Her
Nepenthe
11 posters
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptyuto ruj 01, 2009 6:27 am

Prema vašem mišljenju ili možda iskustvu, ide li to dvoje zajedno, može li takvo prijateljstvo funkcionirati i da li vam je uopće prihvatljiva/privlačna ideja da spavate sa (vrlo) bliskim prijatelji(ca)ma? Wink
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptyuto ruj 01, 2009 10:46 am

Nije mi privlačna ta ideja, nisam osoba koja baš radi incest, a sex s najboljim prijateljicama bio bi upravo to - incest preko kojega ne znam kako bi prešla jer bi i meni i njoj bilo užasno neugodno do kraja života.Niti bi htjela da se to dogodi.Imala sam priliku sexati se u istoj sobi s 2 najbolje prijateljice, ali mi je bilo dovoljno neugodno što su one tamo, a ne da sam se još išla sexati s njima.Užas.
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptyuto ruj 01, 2009 12:08 pm

Nemam ništa protiv toga.Ako i je osoba fizički privlačna ne vidim zašto je ne bi i na taj način upoznala...naravno pod uvjetom da ni jedno od nas nije u vezi jer mi je bitno da nikoga ne povrijedimo.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptysri ruj 02, 2009 2:44 am

Naravno, svi smo različiti.
Ja sa svojim prijateljicama ne spavam iz 2 razloga:
1. ne privlače me
2. sve su strejt! Laughing

Da li bih spavala sa bliskom prijateljicom? Yes, I would. Pod 3 uvjeta:
1. Imam prijateljicu koja voli žene. cheers
2. Dijelimo isti stav o ovoj temi. cheers
3. Nijedna od nas nije u vezi i nećemo nikoga time povrijediti. cheers
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptysri ruj 02, 2009 7:37 am

Nemam ništa protiv tih labela, prijateljica, prijateljica s kojom povremeno spavam, itd. Ne smatram da se trebamo ograničavati na stroge kategorije, ukoliko to osobama koje su involvirane u odnos koji se ne definira strogom kategorijom odgovara.
Ja, međutim, funkcioniram drugačije. Prijatelje koje imam doživljavam kao članove familije i ne pomišljam na seks s njima. Da i pomišljam, a da nisam u vezi, ne bih to napravila, jer bi bilo prekomplicirano i neizbježno bi se postavljalo pitanje "šta smo mi sad?" a ako bismo se definirale kao prijateljice koje povremeno spavaju, to mi ne odgovara, jer mi je to više odnos idi mi dođi mi. Ne preferiram takav usputni seks, ma koliko god ja s tom curom bila dobra, jer bih htjela imati osjećaj da je moja, ako sam je poželjela u smislu koji je više od prijateljskog. Znam, ljudi će reći, ali veza je prijateljstvo + seks, ali ne bih rekla da jest. Ima tu još nešto drugačijih osjećaja.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
malena20

malena20


Posts : 221
Join date : 05.05.2009
Dob : 34
Lokacija : zg

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptysri ruj 02, 2009 8:40 am

Ne bih nikako mogla s prijateljicom, jer bi se onda i polako vezala za nju (u ljubavnom smislu naravno), a to ne bi bilo dobro jer ona ne bi bila moja...a ja sam posesivna i ljubomorna, pa bih samo patila.

No nikad ne reci nikad! Twisted Evil
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptyčet ruj 03, 2009 3:59 am

ne mogu se seksati, a da se s vremenom ne vežem, a onda više ne bi bile prijateljice i takvi se odnosi jako kompliciraju i obično prekidaju na kraju... sa svojim priajteljicama sam dobra i ne želim ih izgubiti samo zato što mi se ponekad hormoni malo razigraju... naravno nikad ne reci nikad... Laughing
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptypon ruj 28, 2009 2:02 am

Nicky je napisao/la:
ne mogu se seksati, a da se s vremenom ne vežem, a onda više ne bi bile prijateljice i takvi se odnosi jako kompliciraju i obično prekidaju na kraju... sa svojim priajteljicama sam dobra i ne želim ih izgubiti samo zato što mi se ponekad hormoni malo razigraju... naravno nikad ne reci nikad... Laughing

Da, ne isplati riskirati, ako prepoznamo skizak teren. Osim toga, valjda se možemo suzdržati Laughing
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptypon ruj 28, 2009 4:25 am

vjerovatno ne bi,al ne znam........
Osoba koju voliš, poznaješ u potpunosti... Ne znam, možda i bih. Zašto ne.....
[Vrh] Go down
Samo zato.




Posts : 7
Join date : 28.09.2009

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptypet lis 02, 2009 3:09 am

Moja cura je ujedno i moja najbolja prijateljica.
Svaka kvalitetna veza se bazira primarno na prijateljstvu.
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptyned pro 06, 2009 1:10 pm

afrathevamp je napisao/la:
Nemam ništa protiv toga.Ako i je osoba fizički privlačna ne vidim zašto je ne bi i na taj način upoznala...naravno pod uvjetom da ni jedno od nas nije u vezi jer mi je bitno da nikoga ne povrijedimo.

Slazem se, a i prijateljstvo je sirok pojam, imam tek 2 prijateljice koje negledam kao cure i s njima nebi al sve ostale frendice da
[Vrh] Go down
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptyčet oľu 18, 2010 11:59 am

tesko pitanje. razmisljam o njemu otkad sam na ovom forumu. i nikako smislit odgovor.Smile
[Vrh] Go down
Anna

Anna


Posts : 47
Join date : 09.06.2010

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptyuto lip 29, 2010 7:03 pm

Ja osobno ne bih nikada imala ništa sa nekom od svoih prijateljica, jer bi mi to jednostavno bilo prečudno. Ja svoje prijateljice ne gledam na taj način, sama ideja da imam s nekom od njih nešto me nasmijava.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptyuto lip 29, 2010 11:55 pm

nola je napisao/la:
tesko pitanje. razmisljam o njemu otkad sam na ovom forumu. i nikako smislit odgovor.Smile

Kad dođe situacija, znat ćeš. ili ćeš barem imati jedan dio odgovora. Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
nola

nola


Posts : 68
Join date : 27.01.2010

Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Emptysri lip 30, 2010 2:56 pm

da, mislim da sam u medjuvremenu smislila odgovor.
ako je netko moj prijatelj/ica, i ako bih u nekom trenutku dobila poriv da spavam sa njim/njom, to bi se dogodilo jer sam vjerojatno ranije imala primisli o vezi s tom osobom pa je to upravo to sto me privuklo toj osobi. ne bih dobila poriv da nisam ranije (bar podsvjesno) razmisljala o tome.
medjutim, uvijek ima sivih zona, pa tako i sivih zona ovog mog zakljucka.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: Seks i prijateljstvo - da ili ne?   Seks i prijateljstvo - da ili ne? Empty

[Vrh] Go down
 
Seks i prijateljstvo - da ili ne?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prijateljstvo poslije veze?
» Stav prema seks. pomagalima
» Seks van kućne adrese- iliti uđimo unutra kad smo već vani

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: