Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Još malo pa Mesić odlazi

Go down 
+3
Judina sestra
Uh Huh Her
Nepenthe
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptysub kol 15, 2009 4:28 am

... Mesić odlazi i dobit ćemo novog predsjednika ili predsjednicu. Slažete li se sa izjavama nekih ljudi da "Hrvatskoj nakon Mesića treba još jedan Mesić"? Je li po vama on bio dobar predsjednik? Koga biste najradije vidjeli na njegovom mjestu? Ja bih, osobno, najviše voljela da pobijedi Vesna Pusić (mada bi ona bila najbolji izbor za premijerku), ali bojim se da jedna žena, iako je vrlo sposobna političarka (i HNS-ovka) uz sve one muške kandidate nema velike šanse da dobije predsjedničke izbore, pa ako mora biti predsjedniK, nek' bude Damir Kajin. SDP-ovac Josipović je više za predsjednika neke fine skandinavske zemlje.
A što VI, drage kolegice mislite? Smile
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptysub kol 15, 2009 6:13 am

Ja sam za Pusićku, mada nisam sigurna koliko šanse ima da dobije izbore jer mi smo na kraju krajeva i dalje Rvacka.Samo se nadam da neće pobijediti onaj moron od Hebranga kojega bi majkemi ubila da mogu.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptysub kol 15, 2009 10:34 am

Nisam sigurna da bih mogla reći da sam izričito za nekoga. Često se dogodi da pomislim "that's the man" ili "that's the woman!", ali često ti isti izjave ili naprave nešto zbog čega bih ponovo razmislila o njima.

Ono što mogu reći koga ne želim da bude na vlasti. Definitivno ne Hebrang. Ja planiram odseliti iz Hrvatske, jer ne bih u ovoj rupi provela svoj život, ali sam planirala da ću je napustiti s kvalifikacijama, što će u mom slučaju reći sa završenim faksom. Ako dođe Hebrang, međutim, ozbiljno bih se pozabavila mišlju da kidnem što prije.
Čujem i da se Primorac želi kandidirati. Ista stvar, kreten. dobit ću glavobolju ako će itko biti od HDZ-a. I HSP-a, a niti HSS-a. Što se mene tiče, od stranaka dolaze u obzir HNS i SDP. Sad, nisam a priori za svakoga tko pripada tim strankama, eto npr. pogledajmo Bandića. Po svemu je on meni čisti HDZ-ovac. Dakle, da pripada HNS-u ili SDP-u bi mi bila dobra predispozicija da se detaljno pozabavim tim kandidatom.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptysub kol 15, 2009 10:50 am

Ja se nekako potajno nadam da će pobijediti baš Hebrang. Ova država već ohoho ide downhill, vlada je skup očajnika, pa kad već idemo dole, idemo dole svjetski. Ako ga narod i dijaspora izaberu, super, jer bolje nisu ni zaslužili. Mi smo narod koji gušta kad nam je grozno, jer onda barem imamo nekoga koga možemo okriviti jer nam je život u kurcu. Ja nisam kriv jer pijem, mlatim ženu i djecu, nemam posao i visim po kladionicama jer mi je za to kriva država.
S tim da ukoliko nekim slučajem pobijedi Josipović, vlada i cijeli HDZ će imati nekoga koga će kriviti za većinu problema, i tako ukrug. U deveti krug Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptysub kol 15, 2009 10:56 am

Da se nadovežem na ovo gornje, možda bi bilo dobro da pobijedi Hebrang, jer smatram da se ova država neće pokrenuti na bolje dok ne dotaknemo samo dno. Možda nije ni Hebrang kao takav samo dno, ali je sigurno korak prema istome.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyned kol 16, 2009 7:55 am

baba s kolačima je napisao/la:
Ja se nekako potajno nadam da će pobijediti baš Hebrang. Ova država već ohoho ide downhill, vlada je skup očajnika, pa kad već idemo dole, idemo dole svjetski. Ako ga narod i dijaspora izaberu, super, jer bolje nisu ni zaslužili. Mi smo narod koji gušta kad nam je grozno, jer onda barem imamo nekoga koga možemo okriviti jer nam je život u kurcu. Ja nisam kriv jer pijem, mlatim ženu i djecu, nemam posao i visim po kladionicama jer mi je za to kriva država.
S tim da ukoliko nekim slučajem pobijedi Josipović, vlada i cijeli HDZ će imati nekoga koga će kriviti za većinu problema, i tako ukrug. U deveti krug Smile

Judina sestra je napisao/la:
Da se nadovežem na ovo gornje, možda bi bilo dobro da pobijedi Hebrang, jer smatram da se ova država neće pokrenuti na bolje dok ne dotaknemo samo dno. Možda nije ni Hebrang kao takav samo dno, ali je sigurno korak prema istome.


lol!



... vjerojatno ću glasati za Pusićku, od ovih kaj se nude najpametnija je i žensko je ... hehe ... a onaj Josipović mi je nekako prefin, skoro ljigav, nije mi baš nekako sjeo...
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptypon ruj 28, 2009 2:23 am

Čini se da je Pusićka nekako najbolje rješenje. A ovo za Hebranga, Nicky, ozbiljno sam mislila!
Jer nijedno razdoblje ne počinje dok ono prethodno ne dođe do samog kraja. A mislim da je sam kraj Hebrang Very Happy Znam da je ovo smiješno zvučalo, ali mislim da tako oduvijek funkcionira svijet.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Gost
Gost




Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyuto ruj 29, 2009 11:22 pm

Šteta kaj ja Alka Vuica odustala od kandidature Sad jerbo u ovom košmaru iscjeđenih starih smrdljivih krpa ne znam koja najmanje smrdi pa da sa njom operem pod...

Nitko od kandidata ne ulijeva nadu i ne pokazuje znanje, pa čak niti neki veliki entuzijazam!
Mislim da ću za...mislim da ću se kandidirati Smile
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptysri ruj 30, 2009 12:58 am

mala_od_hehe je napisao/la:
Šteta kaj ja Alka Vuica odustala od kandidature Sad jerbo u ovom košmaru iscjeđenih starih smrdljivih krpa ne znam koja najmanje smrdi pa da sa njom operem pod...

Nitko od kandidata ne ulijeva nadu i ne pokazuje znanje, pa čak niti neki veliki entuzijazam!
Mislim da ću za...mislim da ću se kandidirati Smile

'Ajde, mala, nemoj tako - nije Pusićka "iscjeđena stara smrdljiva krpa"! Shocked

Ja se neću kandidirati. Tko bi htio židovku i lezbaču za predsjednicu Hrvata? Laughing Možda oni koji vole egzotiku? scratch
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptysri ruj 30, 2009 4:01 am

Nemam curu je napisao/la:
mala_od_hehe je napisao/la:
Šteta kaj ja Alka Vuica odustala od kandidature Sad jerbo u ovom košmaru iscjeđenih starih smrdljivih krpa ne znam koja najmanje smrdi pa da sa njom operem pod...

Nitko od kandidata ne ulijeva nadu i ne pokazuje znanje, pa čak niti neki veliki entuzijazam!
Mislim da ću za...mislim da ću se kandidirati Smile

'Ajde, mala, nemoj tako - nije Pusićka "iscjeđena stara smrdljiva krpa"! Shocked

Ja se neću kandidirati. Tko bi htio židovku i lezbaču za predsjednicu Hrvata? Laughing Možda oni koji vole egzotiku? scratch

Aha, da, da Laughing Žena i još k tome Židovka i lezbijka, not gonna happen here. Za jedno 100 godina, ako Hrvatske uopće bude bilo tada. Sumnjam i da bi kod lezbijki scorala few points jer ono, lipstick si. Malo se "probutchi" i bit će okej. Very Happy
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptysri ruj 30, 2009 5:20 am

"Probutchi", kažeš. Yeah, that's never gonna happen. Smile Even if I do so, I still wouldn't stand a chance. It's Croatia! cross I naravno da je za 100 godina neće biti. Hrvati sve živo izdaju i rasprodaju. Na kraju će izdati i svoju rajsku Djevu. So sad. Neutral
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptysri ruj 30, 2009 8:48 am

Ak se bu ikoja od Vas kandidirala imate moj glas the man
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptysri ruj 30, 2009 9:45 am

mala_od_hehe je napisao/la:
Ak se bu ikoja od Vas kandidirala imate moj glas the man
Budem ja cheers cheers cheers cheers
Imali bumo village u zagrebu afro
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyned lis 25, 2009 10:20 am

Ivo Josipović je novi predsjednik RH, if you ask me student
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptypon lis 26, 2009 3:54 pm

afrathevamp je napisao/la:
Ivo Josipović je novi predsjednik RH, if you ask me student

Jep, slažem se. Za Pusićku nema smisla glasati, neće u drugi krug, a ovo ostalo action 3
Samo da se raja ne povampiri za tim Vidoševićem, autorom genijalne teorije "pa zakej ne bi isti čovjek mogao biti na čelu nadzornih odbora više firmi, pa ionak imamo manjak obrazovanog kadra sheep ", odvratan mi je. A Josipović...eh. Jebiga, još jedni izbori gdje ne biramo za nego protiv.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyuto lis 27, 2009 2:16 am

baba s kolačima je napisao/la:
Za Pusićku nema smisla glasati, neće u drugi krug,

Shocked Za pametnu ženu i liberalku nema smisla glasati? Ja bih bila najsretnija da se Milanka Opačić kandidirala umjesto dosadnog i antipatičnog Josipovića, ali kad nema nje, moj glas ide za Pussyćku.

Hoćemo babo jednu okladu da je Josipović taj koji neće proći u drugi krug? Smile Pametan i fin, ali ljudi moji, taj u sebi nema nimalo strasti. Razz
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyuto lis 27, 2009 5:46 am

Apsolutno se slažem za Opačićku, a Pusićka može dobiti maksimalno 5%. I može oklada za Josipovića, izgubljena strana plaća kavu 2014. kad se pojaviš u zegeu u vrijeme lipstick kave cat
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyuto lis 27, 2009 7:09 am

baba s kolačima je napisao/la:
Apsolutno se slažem za Opačićku, a Pusićka može dobiti maksimalno 5%. I može oklada za Josipovića, izgubljena strana plaća kavu 2014. kad se pojaviš u zegeu u vrijeme lipstick kave cat

Haha, nadam se da ću 2014. biti negdje daleko od er-ha, ali u zegeu se uvijek mogu pojaviti. coffee
Dogovoreno, izgubljena strana plaća kavu, a ako Pusićka postane predsjednica, ja ću se tetovirati (never done it before). Laughing
[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyuto lis 27, 2009 1:14 pm

Ako Pusićka postane predsjednica, ja ću si tetovirati tebe i nju u vatrenoj igri šaha na leđima. Časna pionirska.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyuto lis 27, 2009 3:17 pm

baba s kolačima je napisao/la:
Ako Pusićka postane predsjednica, ja ću si tetovirati tebe i nju u vatrenoj igri šaha na leđima. Časna pionirska.

Sure you will. lol! Nisu žene u Hrvatskoj kao one u Skandinaviji. Naravno da mi
ne možemo imati predsjednicu. Kad nisu sve lezbijke (a feministice?) za nju, kako će biti one druge žene? Ne daj Bože. Ipak je u toj utakmici Nadan Vidošević za kojeg su i Srpkinje rekle da je "lep kao greh". love crazed A onda su tu i oni za koje je Pusićka ciganka (kako mi je rekao jedan čovjek s kojim sam razgovarala) - ciganka "jer je ona jugonostalgičarka, a jugonostalgičari (više) nemaju svoju državu". Da, pobijedit će muškarac. A koji? Nemam pojma. Na kraju krajeva, zar je i bitno?
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyčet stu 19, 2009 4:12 am

Ne mogu vjerovati da Bandić u anketama ima više glasova od "one flundre" sa narančastim šalom! banging head Al' ajde, bar je herr Flick aka Hebrang iza nje! Laughing
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyčet stu 19, 2009 11:35 am

ma joj, Bandić.... vomitt I šta je s tim Vidoševićem i to da sve žene pozitivno komentiraju njegov izgled? Meni je ružan u pm, ali bitnije: kakve veze ima nečiji fizički izgled sa njegovom kvalificiranošću za predsjednika države?
Hoću Josipovića. Najradije bih Pusićku, ali ona nema šanse.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyčet stu 19, 2009 11:58 am

Judina sestra je napisao/la:
ma joj, Bandić.... vomitt I šta je s tim Vidoševićem i to da sve žene pozitivno komentiraju njegov izgled? Meni je ružan u pm, ali bitnije: kakve veze ima nečiji fizički izgled sa njegovom kvalificiranošću za predsjednika države?
Hoću Josipovića. Najradije bih Pusićku, ali ona nema šanse.

Bandić bi "radio k'o konj za Hrvatsku", bolje mu je da jodla po Sljemenu!
Vidošević dođe iz HGK i priča o poštenju i borbi protiv korupcije. Rolling Eyes Fizički izgled, dakako, nema veze s nečijom kompetencijom, ali ljudi ga smatraju atraktivnim čovjekom a žene (ne sve, naravno) ga vole.
Josipović - propagira dosadu. Sleep Otvarao bi radna mjesta. Zar misli da su ljudi toliko glupi da ne znaju kakve predsjednik ima ovlasti i koja je njegova uloga. Sigurno će on kao predsjednik otvoriti radna mjesta i zaposliti ljude! serenade
U Hrvatskoj valjda nijedna žena "nema šanse". Ne može pobijediti u Big Brother-u i bilo kakvom drugom, super talent natjecanju, da bi pobijedila u izborima za predsjednika. Patrijarh! No
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyčet stu 19, 2009 1:36 pm

Ma je, mudro zboriš. Ja bih glasala za Josipovića i glasat ću za njega ne zato jer mislim da je ne znam kako kvalificiran, nego njim glasam protiv svih ostalih. I zato što je SDP-ovac. (mada, i SDP-u bih mogla svašta reći, ne o ideji stranke, protiv koje nemam ništa, dapače, nego o organizaciji, ali to je druga priča).
A šta znam o njemu? Da svira klavir i da je agnostik. Pih, mogla bih onda i ja biti predsjednik. Sleep
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Emptyčet stu 19, 2009 2:10 pm

Judina sestra je napisao/la:
Ma je, mudro zboriš. Ja bih glasala za Josipovića i glasat ću za njega ne zato jer mislim da je ne znam kako kvalificiran, nego njim glasam protiv svih ostalih. I zato što je SDP-ovac. (mada, i SDP-u bih mogla svašta reći, ne o ideji stranke, protiv koje nemam ništa, dapače, nego o organizaciji, ali to je druga priča).
A šta znam o njemu? Da svira klavir i da je agnostik. Pih, mogla bih onda i ja biti predsjednik. Sleep

To je sve Zoki kriv, a i oni koji su ga izabrali za predsjednika.
Ali da, pošto Vesnica nema šanse, bolje je da pobijedi Jo superman ipović nego bilo koji drugi, muški mu, protukandidat.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Još malo pa Mesić odlazi Empty
PostajNaslov: Re: Još malo pa Mesić odlazi   Još malo pa Mesić odlazi Empty

[Vrh] Go down
 
Još malo pa Mesić odlazi
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» a sad malo o GLAZBI
» Malo historije
» Izrađujem web-stranice, uređujem vaše blogove, sve što želite...
» Malo novih boja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Društvene znanosti :: Politika-
Forum(o)Bir: