Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Nemojte ovo pokušavati kod kuće...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Empty
PostajNaslov: Nemojte ovo pokušavati kod kuće...   Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Emptyčet kol 06, 2009 3:42 am

[Vrh] Go down
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Empty
PostajNaslov: Re: Nemojte ovo pokušavati kod kuće...   Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Emptypet kol 07, 2009 11:24 am

Wow...ova poza bi se mogla zvat 6. Ili 9. Eh, mladosti, da sam gipka kao nekad...
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Empty
PostajNaslov: Re: Nemojte ovo pokušavati kod kuće...   Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Emptypet kol 07, 2009 11:29 am

Ja ne bih. Za masturbaciju se trebam namjestiti da mi je ugodno, a ovo da i izvedem, osjećala bih se presavinuto i neudobno. A ti, Nicky?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Empty
PostajNaslov: Re: Nemojte ovo pokušavati kod kuće...   Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Emptysub kol 08, 2009 4:19 am

Judina sestra je napisao/la:
Ja ne bih. Za masturbaciju se trebam namjestiti da mi je ugodno, a ovo da i izvedem, osjećala bih se presavinuto i neudobno. A ti, Nicky?

pa mislim da onaj tko može ovo izvesti nije mu neudobno... kad ih mogla (što je ravno tome da mi izrastu krila preko noći...) možda bih probala iz znatiželje... ma da ja to mogu izvesti, izmislila bih nešto puno zanimljivije lol!
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Empty
PostajNaslov: Re: Nemojte ovo pokušavati kod kuće...   Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Emptysub kol 08, 2009 1:46 pm

Da, to da onima koji to izvedu nije neudobno mi je tek kasnije palo na pamet Very Happy
Mislim da mogu yoga majstorice ili vješte praktikantice iste to izvesti. Dakle, radi yogu, završi 5. ili 6. (najbolje i 7. Smile ) stupanj, izvedi ovo i istražuj dalje, inspire all women in the world! Very Happy
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Empty
PostajNaslov: Re: Nemojte ovo pokušavati kod kuće...   Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Emptyuto kol 11, 2009 11:20 am

Ne, nebi ja to. Radije 69- u društvu je zanimljivije.
I love you
[Vrh] Go down
Delerium




Posts : 89
Join date : 30.11.2009

Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Empty
PostajNaslov: Re: Nemojte ovo pokušavati kod kuće...   Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Emptyned pro 06, 2009 1:16 pm

Nevalja link u uvodnom postu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Empty
PostajNaslov: Re: Nemojte ovo pokušavati kod kuće...   Nemojte ovo pokušavati kod kuće... Empty

[Vrh] Go down
 
Nemojte ovo pokušavati kod kuće...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Seksualnost-
Forum(o)Bir: