Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?

Go down 
+20
Scarlett
HotMess
nola
afrathevamp
Macka
Djevojcura
aaaa
Dreamer
Lizistrata
Virgin Mary
Erzsebet
Electra
Uh Huh Her
tralala
Alex Ray
pour femme
Sekhmet
Nepenthe
Shiksa
Judina sestra
24 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptyčet lip 11, 2009 11:36 pm

Question
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptyčet lip 11, 2009 11:36 pm

Da odgovorim: im gay
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Shiksa

Shiksa


Posts : 19
Join date : 06.06.2009
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 12:09 am

Lezbijka.
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 1:48 am

Lezbijka - oduvijek i zauvijek.
[Vrh] Go down
Sekhmet

Sekhmet


Posts : 116
Join date : 12.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 2:14 am

Lezbijka
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 3:11 am

biseksualna lezba
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 3:15 am

pour femme je napisao/la:
biseksualna lezba

cheers1 Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 3:29 am

pour femme je napisao/la:
biseksualna lezba

Šta to točno znači, za tvoj identitet?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 3:35 am

da mogu spavati sa muskarcem seksa radi ali da se u njih ne mogu zaljubiti, niti realizirati neku vezu. neke moje lez frendice su rekle da sam lezba ako je tako, a meni se opet glupo deklarirati kao lezba jer prava lezba ne moze spavati sa muskarcem. zbog postovanja prema pravim lezbama, tj. da im ne kvarim njihov pravi identitet deklariram se kao biseksualna lezba.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 3:38 am

Idenfiticiranja su razna, s mnogo nijansi i strogo individualna pa baš i nema veze šta prijateljice i netko drugi kaže, zar ne? Smile ovo nije mišljeno kao prodika, samo kao činjenica.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 3:52 am

bolje izbjegavati da se nadjem na meti ortodoksnih lezbi koje bi drvljem i kamenjem na mene. pizde ako je zena zenstvena, a jos ako je i spavala sa muskarcem. fijuuuuuu. na lomacu bi sa mnom.
i biseksualna lezba zvuci mi bas cool.
[Vrh] Go down
tralala




Posts : 47
Join date : 12.06.2009

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 4:00 am

Baš sam jučer s frendicom o tome pričala i zaključila da ne želim sama sebi lijepit bilo kakvu etiketu. Dosad sam bila samo sa ženama i nisu me nešto privlačili muškarci (ima jedinki spomenute vrste koje su mi fizički lijepe, ali se s njima ne mogu zamisliti niti u emocionalnoj, niti u seksualnoj vezi), ali hoće li to vječno biti tako - ne bih znala.

Biseksualna lezba. Fora. Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 4:03 am

pour femme je napisao/la:
bolje izbjegavati da se nadjem na meti ortodoksnih lezbi koje bi drvljem i kamenjem na mene. pizde ako je zena zenstvena, a jos ako je i spavala sa muskarcem. fijuuuuuu. na lomacu bi sa mnom.
i biseksualna lezba zvuci mi bas cool.

znam o čemu govoriš. ja osobno ne osuđujem. ja, za razliku od većine lezbijki, ne gledam na biseksualne žene kao neke eksperimentuše koje ustvari samo hoće k****. a i biseksualne lezbijke for that matter. I ne volim predrasude prema biseksualkama i ne volim što hrvatska LGBT zajednica obraća njima 0 pažnje.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 4:17 am

pour femme je napisao/la:
bolje izbjegavati da se nadjem na meti ortodoksnih lezbi koje bi drvljem i kamenjem na mene. pizde ako je zena zenstvena, a jos ako je i spavala sa muskarcem. fijuuuuuu. na lomacu bi sa mnom.
i biseksualna lezba zvuci mi bas cool.

Ajme, koliko podjela... femme, butch, lipstick, "biseksualna lezbijka", "ortodoksna lezbijka"... veselim se novim terminima u kojima plivamo Laughing
Evo pour femme, pošto ja nikada u životu nisam bila s ijednim muškarcem niti bih to ikada htjela/mogla, smatram sebe ortodoksnom lezbijkom (ako se baš moramo do te mjere iskategorizirati) i ne pizdim ako je žena ženstvena. Dapače, volim ženstvene žene i jedino se u takve zaljubljujem. Možeš li mi objasniti po čemu i na osnovu čega ti misliš da te ortodoksne lezbijke (žene, žene i isključivo žene) "pizde ako je žena ženstvena"?
scratch
[Vrh] Go down
tralala




Posts : 47
Join date : 12.06.2009

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 4:21 am

Vjerojatno misli na one ortodoksne ekstremistice koje ženstvenu lezbijku smatraju izdajicom roda svoga jer je jednoj takvoj ekstremistici neprepoznatljiva u masi ljudi. Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 4:23 am

Nemam curu je napisao/la:
pour femme je napisao/la:
bolje izbjegavati da se nadjem na meti ortodoksnih lezbi koje bi drvljem i kamenjem na mene. pizde ako je zena zenstvena, a jos ako je i spavala sa muskarcem. fijuuuuuu. na lomacu bi sa mnom.
i biseksualna lezba zvuci mi bas cool.

Ajme, koliko podjela... femme, butch, lipstick, "biseksualna lezbijka", "ortodoksna lezbijka"... veselim se novim terminima u kojima plivamo Laughing
Evo pour femme, pošto ja nikada u životu nisam bila s ijednim muškarcem niti bih to ikada htjela/mogla, smatram sebe ortodoksnom lezbijkom (ako se baš moramo do te mjere iskategorizirati) i ne pizdim ako je žena ženstvena. Dapače, volim ženstvene žene i jedino se u takve zaljubljujem. Možeš li mi objasniti po čemu i na osnovu čega ti misliš da te ortodoksne lezbijke (žene, žene i isključivo žene) "pizde ako je žena ženstvena"?
scratch
she probably ment butch. Very Happy i one koje nisu femme a nisu ni butch. ja nisam ortodoksna u smislu prošlosti jer jesam spavala s muškarcem, ali jesam sada Very Happy ne da mi se muškarci gade nego ih ne želim u krevetu. Nikada. a također sam ženstvena. zapravo to nema veze sa rodnim izražajem nego sa otvorenošću uma. a i sumnjam da će neka lipstick lezbijka razapeti ženstvenu curu koja kaže da voli žene. To bi, osim što bi bilo licemjerno, bilo i smiješno.
Možda pour femme nije najbolje shvatila da mi ovdje volimo ženstvenost i ženstvene jesmo. :)ako je negdje neće zbog toga razapinjati, onda to neće ovdje.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 4:25 am

[quote="Judina sestra"]
Nemam curu je napisao/la:
pour femme je napisao/la:
bolje izbjegavati da se nadjem na meti ortodoksnih lezbi koje bi drvljem i kamenjem na mene. pizde ako je zena zenstvena, a jos ako je i spavala sa muskarcem. fijuuuuuu. na lomacu bi sa mnom.
i biseksualna lezba zvuci mi bas cool.

Ajme, koliko podjela... femme, butch, lipstick, "biseksualna lezbijka", "ortodoksna lezbijka"... veselim se novim terminima u kojima plivamo Laughing
Evo pour femme, pošto ja nikada u životu nisam bila s ijednim muškarcem niti bih to ikada htjela/mogla, smatram sebe ortodoksnom lezbijkom (ako se baš moramo do te mjere iskategorizirati) i ne pizdim ako je žena ženstvena. Dapače, volim ženstvene žene i jedino se u takve zaljubljujem. Možeš li mi objasniti po čemu i na osnovu čega ti misliš da te ortodoksne lezbijke (žene, žene i isključivo žene) "pizde ako je žena ženstvena"?
scratch
she probably ment butch. Very Happy i one koje nisu femme a nisu ni butch. ja nisam ortodoksna u smislu prošlosti jer jesam spavala s muškarcem, ali jesam sada Very Happy ne da mi se muškarci gade nego ih ne želim u krevetu. Nikada. a također sam ženstvena. zapravo to nema veze sa rodnim izražajem nego sa otvorenošću uma. a i sumnjam da će neka lipstick lezbijka razapeti ženstvenu curu koja kaže da voli žene. To bi, osim što bi bilo licemjerno, bilo i smiješno.
Možda pour femme nije najbolje shvatila da mi ovdje volimo ženstvenost i ženstvene jesmo. :)ako je negdje neće zbog toga razapinjati, onda to neće ovdje.[ ili je shvatila, pa samo s nama dijeli svoja iskustva (zato jer su ista kao naša)/quote]
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 4:27 am

@ judina sestra - istina. i lezbe i biseksualci su dosta zakinuti. zamjeram hrvatskom aktivizmu cinjenicu da je i to bitka muskaraca. razumijem da je njima gore, cesce dobivaju batine jer je ovo muski svijet a najvise komplikacija lgbtq zajednici radi cinjenica da str8 muskarcima smeta pomisao da ih netko zeli jebati u dupe ali opet mogli bi mrdnuti ta svoja izjebana dupeta i po pitanju nas
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 4:34 am

Ma sve je u redu, ja ju nisam napala (da ne misli tako), ali nisam baš najbolje shvatila njezino mišljenje da ortodoksne lezbe "pizde na ženstvene žene". Jedino ako misli na da su samo one cure/žene koje ne vole lipstick ortodoksne. A što se tiče onog "biseksualna lezbijka", oprosti ali to mi je nešto kao "ja sam bijeli crnac" Laughing Nek se svatko deklarira (ili ne) kako hoće i kako god mu se sviđa, ali lezbijka (bez ikakvih predmetaka) ne spava sa muškarcima jer ju oni ne privlače ni emocionalno ni seksualno.


Zadnja promjena: Nemam curu; pet lip 12, 2009 6:39 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 5:44 am

Lezba.
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 6:18 am

Nemam curu je napisao/la:

Evo pour femme, pošto ja nikada u životu nisam bila s ijednim muškarcem niti bih to ikada htjela/mogla, smatram sebe ortodoksnom lezbijkom (ako se baš moramo do te mjere iskategorizirati) i ne pizdim ako je žena ženstvena.
prvo da objasnim sto ja smatram pod "ortodoksna lezba" tako da se izbjegne svaki buduci konflikt zbog razlicite definicije tog pojma.
ortodoksna lezba nije po meni ona koja nikad nije spavala sa muskarcem nego uz tu cinjenicu ima jos masu drugih divota koje ju krasi. nije da ne spava sa muskarcima samo zato sto je ne privlace vec zato sto ih mrzi, takodjer ne vjeruje u pojam zenstvene lezbe, prezire sex sa igrackama jer mrzi svaki falusni oblik, u toj mjeri da bi najradije porusila sve telefonske stupove po svijetu. u svakoj mogucoj i nemogucoj prilici forsira silnu nepravdu nad zenama. ako bi slucajno meteor pao na zemlju to nebi bilo iz tog razloga sto su se zemlja i meteor nasli na istoj putanji, vec zato sto nema pravde za zene i zato sto nas muskarci ugnjetavaju. bisexsualke su uz muskarce drugi najcesci krivci za sve nevolje svijeta. po ortodoksnoj lezbi biseksualke postoje samo zato da bi se poigravale sa njihovim srcima i jedan dan otisle sa muskarcem tako da mu moze radjati sinove i bisexsualne kceri. one ovako raznisljaju - femme/lipstik lezba je bisexualka, a bisexualka je strejterica, a strejterica je u biti musko jer je napravljena od adamovog rebra. dakle logikom ortodoksne lezbe dodjemo do zakljucka da je femme lezba u biti muskarac.
ovo sto sam napisala nisam procitala u enciklopediji nego je to samo interna zajebancija mene i moje ekipe. ne morate sve sto napisem shvacati preozbiljno.
[Vrh] Go down
Shiksa

Shiksa


Posts : 19
Join date : 06.06.2009
Dob : 34
Lokacija : Zagreb

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 6:25 am

hahahahahhahhahahhahahhahhhah, isse, sad sam pala sa stolice lol!
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 6:36 am

Toliko smiješno da sam bez komentara. Laughing
[Vrh] Go down
Alex Ray

Alex Ray


Posts : 216
Join date : 25.04.2009
Dob : 33
Lokacija : blizu Sunca

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 6:40 am

pour femme, fasciniraš me danas bouncing
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Emptypet lip 12, 2009 6:54 am

Hahahahahaha the man
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?   Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo? Empty

[Vrh] Go down
 
Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?
» Koliko vam je bitna kosa/frizura?
» 'Upoznajte svijet lezbijki' iliti totalno zabrijavanje
» eh i ja bi nešto :D
» da li vam smeta ako vam cura sugerira nešto u vezi izgleda?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: