Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Forumski chat?

Go down 
5 posters

Chat na forumu - da ili ne?
Da
Forumski chat? Vote_lcap100%Forumski chat? Vote_rcap
 100% [ 15 ]
Ne
Forumski chat? Vote_lcap0%Forumski chat? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 15
 

Autor/icaPoruka
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Forumski chat? Empty
PostajNaslov: Forumski chat?   Forumski chat? Emptysub svi 30, 2009 9:26 am

Što kažete da se u sklopu foruma uvede chatroom?
[Vrh] Go down
aaaa




Posts : 178
Join date : 10.05.2009

Forumski chat? Empty
PostajNaslov: Re: Forumski chat?   Forumski chat? Emptysub svi 30, 2009 9:29 am

pa ako je tehnički izvedivo, zašto ne
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Forumski chat? Empty
PostajNaslov: Re: Forumski chat?   Forumski chat? Emptysub svi 30, 2009 9:35 am

Erzsebet, misliš na chatroom kao posebni room ili kao podforum u kojem će se pričati o svemu?


I btw., pročitajte nova pravila foruma! Smile Piše tamo da ćemo, ako netko tri puta prekrši pravila, glasati da li da se prekršitelja/icu bannira ili da mu/joj se da još jedna šansa. Napišite prigovore ako ih imate, na podforumu "Obavijesti i pravila" sve piše.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Erzsebet
Lesbian Vampire
Erzsebet


Posts : 553
Join date : 25.04.2009
Dob : 35
Lokacija : Zagreb

Forumski chat? Empty
PostajNaslov: Re: Forumski chat?   Forumski chat? Emptysub svi 30, 2009 10:15 am

Na chatroom kao posebni room
[Vrh] Go down
Electra

Electra


Posts : 71
Join date : 29.05.2009

Forumski chat? Empty
PostajNaslov: Re: Forumski chat?   Forumski chat? Emptysub svi 30, 2009 10:35 am

Uuuuu što si opasna Judina sestra! Nema zezancije s tobom affraid
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Forumski chat? Empty
PostajNaslov: Re: Forumski chat?   Forumski chat? Emptyned svi 31, 2009 2:35 am

Ma nisam opasna Very Happy Nego mi je stalo da se ovdje održe pristojni odnosi, a ne da se pljuje, vrijeđa, omalovažava a da ja ne radim ništa. Osjećam se odgovornom za ovaj forum i tako se i trebam osjećati. Smile A ovo za chatroom, super ideja, probat ću danas to napraviti! Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
nosferatu
Moderatorica
nosferatu


Posts : 3
Join date : 28.05.2009
Dob : 27

Forumski chat? Empty
PostajNaslov: Re: Forumski chat?   Forumski chat? Emptyned svi 31, 2009 6:10 am

Judina sestra je napisao/la:
I btw., pročitajte nova pravila foruma! Smile Piše tamo da ćemo, ako netko tri puta prekrši pravila, glasati da li da se prekršitelja/icu bannira ili da mu/joj se da još jedna šansa. Napišite prigovore ako ih imate, na podforumu "Obavijesti i pravila" sve piše.
Judina sestro, stvarno mislim da je ovaj forum super ideja, ali takva rigorozna pravila jednostavno ne pomazu prijateljskoj atmosferi na forumu. Trolove mozes i sama bannat bez da ikoga pitas, mislim ipak je to tvoj forum, al ne mozes reci 'ajd se sad svi krenite slagat il ce bit batina'. Ako se ljudima forum svidi, i sami ce nastojati da svima bude sto bolje.
Osim toga, ne znam bas koliko bi dobro funkcioniralo glasanje za tako nesto jer to pretpostavlja da su svi dobro informirani o situaciji - mislim da se nitko nece osjecati pretjerano ugodno uz ovakav rezim.
Radije se opusti i nadi nekoliko moderatora koji bi ti pomogli srediti forum jer ce, bez obzira na to koliko ti truda ulozis u to da sve svuda stima, uvijek biti neslaganja misljenja i rasprava u kojima se nece svi slagati s prethodnim postovima.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Forumski chat? Empty
PostajNaslov: Re: Forumski chat?   Forumski chat? Emptyned svi 31, 2009 10:08 am

Da...mislila sam u smislu ne nametanja strogog režima, nego da ne budem jedina ja ta koja odlučuje hoće li netko biti banniran ili ne. naravno da ja to mogu bez vaše "dozvole", ali nekako sam smatrala da bi u duhu demokracije bilo da svi zajedno glasamo, jer ipak svi sudjelujemo na ovom forumu i svakome bi ovdje smetalo da netko ovdje dođe i vrijeđa. Eto, to sam mislila.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





Forumski chat? Empty
PostajNaslov: Re: Forumski chat?   Forumski chat? Empty

[Vrh] Go down
 
Forumski chat?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Lipstick chat

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Savjeti, prijedlozi i nove ideje za forum-
Forum(o)Bir: