Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 dimije i pidjama hlače

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
tricky

tricky


Posts : 16
Join date : 17.05.2009
Lokacija : zagreb

dimije i pidjama hlače Empty
PostajNaslov: dimije i pidjama hlače   dimije i pidjama hlače Emptypet svi 29, 2009 11:10 am

evo, pošto sam malo u stisci s vremenom zanima me da li je koja od vas igdje u svojim pohodima po trgovinama (grad zagreb) naišla na lijepo krojene dimije ili pidjama hlače. cijena nije prebitna ako su hlače dobre i od dobrog materijala (to je najbitnije) . takodjer, dolaze u obzir bilo koje hlače dužine ispod koljena 3/4 ili 7/8 koje mogu ići u formalniju kombinaciju s košuljom. eto, hvala unaprijed
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

dimije i pidjama hlače Empty
PostajNaslov: Re: dimije i pidjama hlače   dimije i pidjama hlače Emptypet svi 29, 2009 11:13 am

Dimije i neke indian like hlače se mogu naći u prolazu u Lovačkom rogu, zadnja dva dućana, jedan nasuprot drugog. Jedan je veći i ima veći izbor. Bila sam nedavno i mislim da nema sniženja trenutno, ali nisu previše skupe, mislim da dimije koštaju negdje oko 100 prema 200 kn.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
tricky

tricky


Posts : 16
Join date : 17.05.2009
Lokacija : zagreb

dimije i pidjama hlače Empty
PostajNaslov: Re: dimije i pidjama hlače   dimije i pidjama hlače Emptypet svi 29, 2009 11:22 am

hvala, znam za lovački rog, no nisam pretjerano zadovoljna materijalima koje koriste. može to i bolje, a i nisu pretjerano kreativni u krojevima. ali svejedno hvala Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

dimije i pidjama hlače Empty
PostajNaslov: Re: dimije i pidjama hlače   dimije i pidjama hlače Emptypet svi 29, 2009 11:23 am

Probaj onda u kamenoj duzi, premda nisam sigurna ima li ih tamo. Možda ima još indijskih dućana koji koriste bolji materijal?
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
tricky

tricky


Posts : 16
Join date : 17.05.2009
Lokacija : zagreb

dimije i pidjama hlače Empty
PostajNaslov: Re: dimije i pidjama hlače   dimije i pidjama hlače Emptypet svi 29, 2009 11:27 am

pogledat ću svakako, pauza za ručak će očito biti šoping izviđanje Very Happy
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

dimije i pidjama hlače Empty
PostajNaslov: Re: dimije i pidjama hlače   dimije i pidjama hlače Emptypet svi 29, 2009 11:28 am

tricky je napisao/la:
pogledat ću svakako, pauza za ručak će očito biti šoping izviđanje Very Happy

Želim ti sreću! Smile
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Sponsored content





dimije i pidjama hlače Empty
PostajNaslov: Re: dimije i pidjama hlače   dimije i pidjama hlače Empty

[Vrh] Go down
 
dimije i pidjama hlače
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Modni kutak :: Odjeća-
Forum(o)Bir: