Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
baba s kolačima
Moderatorica
baba s kolačima


Posts : 273
Join date : 25.04.2009
Lokacija : u tramvaju, na placu ili kod doktora

Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu... Empty
PostajNaslov: Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu...   Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu... Emptysri svi 27, 2009 2:30 pm

...pa zašto to ne bi bilo ovdje?
Imala sam ga običaj čitati uz jutarnju kavu, ali sam to zanemarila u zadnje vrijeme, pa mi je promakao i ovaj post, doduše ne njegov, ali imat će i on svojih bisera...

On sam u potpunosti podržava ovaj forum, i rado bi se učlanio, ali kaže da tamo u Lici ima dial up i da mu je svaka minuta na internetu dragocjena.

Dame, butch, andro, kiki, lipstick, tomboy... i gospodo, to je ON:

Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu... NO079851

I upečatljiviji dio s bloga:

13.05.2009., srijeda


RODITELJI BIRAJU

Ako ne želite da homoseksualni i feministički lobi, u suradnji s plašljivim političarima koji nemaju jasno moralno opredjeljenje, kroji školski program za djecu u hrvatskim školama, pridružite se građanskoj inicijativi


Akcija je jednostavna i zahtijeva 2 minute Vašega vremena:
1. Kliknite na www.udruga-grozd.hr/roditeljibiraju.
2. Napišite svoje ime i prezime, e-mail i kliknite 'pošalji'. Vaše će pismo istodobno dobiti:
- ministar znanosti, obrazovanja i športa Dragan Primorac,
- predsjednik Vlade RH Ivo Sanader.

ŠALJITE OVAJ E-MAIL NA ŠTO VIŠE ADRESA!

Ako imate još minutu vremena…
Nakon što je program zdravstvenog odgoja udruge Glas roditelja za djecu – GROZD proglašen najboljim na natječaju Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa te nakon eksperimentalne provedbe u kojoj je 88,72% polaznika odabralo taj program, a tek 11,28% program Foruma za slobodu odgoja (člana koalicije homoseksualnih i feminističkih udruga), spomenuti je lobi pojačao pritisak na MZOŠ da odustane od daljnjeg provođenja bilo kojeg programa zdravstvenog odgoja. Taj lobi, naime, ne može podnijeti mogućnost da roditelji biraju između više programa kao što je to bilo u zdravstvenom odgoju (jer tada gubi), već želi svoj djeci i roditeljima nametnuti jedan program, i to svoj.

Unatoč velikom zadovoljstvu djece, roditelja i nastavnika uključenih u eksperimentalnu provedbu i unatoč velikoj potrebi za zdravstvenim odgojem, ministar Primorac je podlegao tim pritiscima i izbacio zdravstveni odgoj iz škola. Kako je zdravstvena preventiva u školama potrebna, sada su otvorena vrata spomenutom radikalnom lobiju da nametne svoje sadržaje djeci na neki drugi način, i to bez mogućnosti izbora.

Tako je u Španjolskoj, primjerice, školski predmet pod nazivom "građanski odgoj" (koji se, prema novom kurikulumu, planira uvesti i u hrvatske škole!) popunjen homoseksualnom propagandom, blaćenjem braka i obitelji te promocijom "slobodnog" seksualnog ponašanja. Tamo je taj predmet obvezan za svu djecu, unatoč protivljenju velikog dijela roditelja. Od strane španjolskog Vrhovnog suda odbijeno je više od 50000 tzv. prigovora savjesti te je na sudovima više od 1700 uloženih sudskih tužbi roditelja.

Ne moramo čekati takav scenarij! Trebamo dići svoj glas i jasno reći svoje mišljenje!
Političari trebaju uvidjeti da ne mogu bezuvjetno računati na naše glasove. Bilo kakvo naše kalkuliranje ili šutnja o ovako važnim pitanjima za našu djecu dovest će do toga da će oni sve više ignorirati mišljenje "tihe većine" i prava djece i roditelja.

KLIKNITE NA GORNJU ADRESU, POTPIŠITE SE I OVAJ MAIL ŠALJITE DALJE!

--------------------------

PS: Podržavam akciju pa zato prenosim taj tekst odnosno šaljem dalje u obliku posta...!
[Vrh] Go down
Nepenthe
Dark angel
Nepenthe


Posts : 617
Join date : 21.05.2009
Dob : 41
Lokacija : Galactica

Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu... Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu...   Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu... Emptyčet svi 28, 2009 1:06 am

Taj čovječuljak je poremećen lik. Ne želim ga uopće komentirati, a još manje vidjeti.
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu... Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu...   Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu... Emptypet svi 29, 2009 12:50 am

Shvaćam tvoj stav, Nemam curu.
Ja se njemu, recimo, volim smijati i rugati. Primorac zasada drži prvo mjesto, ali Kaćunko bi se mogao naći na popisu ovih dana isto. Utoliko ću mu pridati pažnju.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
femina




Posts : 87
Join date : 23.05.2009

Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu... Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu...   Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu... Emptypet svi 29, 2009 4:03 am

Hehe, stvarno, baš me uhvatio smijeh kada sam pogledala ovu sliku! Laughing Laughing Laughing

Ja se uvijek sjetim Davora Jurkotića iz Bijelih udovica i njegove super imitacije! Laughing

On je samo još jedan od crkvenih klauna našeg hrvatskog društva.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu... Empty
PostajNaslov: Re: Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu...   Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu... Empty

[Vrh] Go down
 
Ovaj čovječuljak bi trebao bar negdje imati temu...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» je li ovaj forum živ ili ne?
» Pogledajte ovaj užas!
» dal je ovaj forum aktivan??
» Ono o čemu ovaj forum jest
» zašto je ovaj forum neaktivan? :(

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Religija-
Forum(o)Bir: