Lipstick forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za sve lezbijke i bi žene koje se osjećaju femme i vole iste takve žene. Ženstvenost nije striktno određena kategorija. Ona ovisi o samoidentifikaciji. Ako se identificirate kao femme i volite druge femme, ovo je mjesto za vas!
 
Početna stranicaLipstick portalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?

Go down 
+13
Virgin Mary
baba s kolačima
Judina sestra
Amelie
Alex Ray
Sekhmet
aaaa
JAAL
Nepenthe
She Glows In The Dark
Uh Huh Her
Erzsebet
pour femme
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptyuto lip 09, 2009 5:23 am

Erzsebet je napisao/la:
Virgin Mary je napisao/la:
Veći mi je problem da mi se neko svidi, nego da s nekim ko mi se svidi završim u krevetu.

Da, ili to.

Da, mogla bih ovo i za sebe reći.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptyned lip 21, 2009 8:47 am

baba s kolačima je napisao/la:
Ne treba mi dugo, niti mi trebaju neke dublje emocije. Ako me osoba privuče, nemam potrebu čekati nekakavo "pristojno razdoblje", niti ću se osjećati loše, ali daleko od toga da je seks bolji kad su emocije uključene. Generalno ne volim famu oko seksa koja implicira da savršenu osobu, savršeno mjesto i vrijeme.

odlično napisano.

meni najbolje odgovara neka zlatna sredina, ne volim prebrzo bacit na sex..prvo malo ufuravanja i zagrijavanja, onak nešto kao predpredigra - ali, s druge strane me nerviraju cure koje predugo otežu i idu presporo..jer to bi me moglo ohladit.

uglavnom, moja iskustva su da je svaka cura drugačija i treba je uhvatit u pravom trenutku.
[Vrh] Go down
Djevojcura

Djevojcura


Posts : 74
Join date : 09.05.2009
Lokacija : ZG

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptyned lip 21, 2009 8:49 am

Virgin Mary je napisao/la:
Veći mi je problem da mi se neko svidi, nego da s nekim ko mi se svidi završim u krevetu.

ha ha ..totalno
[Vrh] Go down
pour femme

pour femme


Posts : 92
Join date : 30.04.2009
Dob : 41
Lokacija : Zagreb

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptysri lip 24, 2009 4:54 am

zadnji put je proslo svega 20 sati... a izraz lica "fuck me, please" sam poprimila nakon 10 min razgovora...
[Vrh] Go down
Uh Huh Her
Stidna dlaka Brody Dalle



Posts : 374
Join date : 24.04.2009
Dob : 35

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptysri lip 24, 2009 4:56 am

Meni je zadnju put trebalo čak sat vremena, a u tih sat vremena je uključeno i to da sam neke ljude morala istjerati iz sobe Laughing
[Vrh] Go down
Ancksunamun

Ancksunamun


Posts : 37
Join date : 18.07.2009
Lokacija : Zagreb

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptyned srp 19, 2009 5:48 am

pdmah skačem, kad vidim te slatke ciceke i micicu i treptaje lijepim našminkanim očima Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://mistress-ancksunamun.blog.hr/
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptypon kol 03, 2009 3:56 pm

Dugoooooo. Ja obično volim reći 4,5, mjeseci,al nekad i puno dulje. Moram priznati da mnoge pobjegnu kad vide koliko bi se trebalo truditi
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptypon kol 03, 2009 3:56 pm

Dugoooooo. Ja obično volim reći 4,5, mjeseci,al nekad i puno dulje. Moram priznati da mnoge pobjegnu kad vide koliko bi se trebalo truditi
[Vrh] Go down
JAAL

JAAL


Posts : 58
Join date : 28.05.2009

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptyuto kol 04, 2009 1:28 pm

nivescelzijus je napisao/la:
Dugoooooo. Ja obično volim reći 4,5, mjeseci,al nekad i puno dulje. Moram priznati da mnoge pobjegnu kad vide koliko bi se trebalo truditi

same story i kod mene... Smile
[Vrh] Go down
Judina sestra
...and Judas priest
Judina sestra


Posts : 981
Join date : 23.04.2009
Dob : 38
Lokacija : Zagreb

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptysri kol 05, 2009 1:42 pm

Meni je to skroz normalno, to da treba dulje vremena. Mnogi se tome čude, ali meni je to sasvim razumljivo, dapače.
[Vrh] Go down
https://lipstick.forumcroatian.com
JAAL

JAAL


Posts : 58
Join date : 28.05.2009

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptyčet kol 06, 2009 1:24 pm

Judina sestra je napisao/la:
Meni je to skroz normalno, to da treba dulje vremena. Mnogi se tome čude, ali meni je to sasvim razumljivo, dapače.

I agree!
[Vrh] Go down
afrathevamp




Posts : 182
Join date : 08.06.2009
Lokacija : na vrhu

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptyuto kol 11, 2009 11:25 am

Kraće mi treba sa ženama nego s muškarcima...nekako se brže s njima povežem....primjetila sam da mi s godinama treba sve manje...valjda postajem nestrpljivija,a i samopouzdanje mi je naraslo Wink
[Vrh] Go down
nivescelzijus
Droca s pedigreom
nivescelzijus


Posts : 362
Join date : 07.05.2009
Dob : 36
Lokacija : Zagreb

koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Emptyčet ruj 17, 2009 12:08 pm

duže, duže,al nekad je kemija jača od pameti Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?   koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
koliko se brzo zapalite i odlucite uci u vezu sa nekim?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» da li bi ušli u vezu s nekim tko vam je samo drag?
» Koliko nas ima lezbijki, koliko biseksualki, koliko nešto drugo?
» Koliko vam je bitna kosa/frizura?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lipstick forum :: Kultura i umjetnost :: Likovna umjetnost-
Forum(o)Bir: